FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: Części samochodowe - sklep.megane.com.pl - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

  Like
Sklep motoryzacyjny - sklep.megane.com.pl - jest już dostępny na platformie opineo.pl. Każdy klient sklepu może teraz wyrazić opinie na temat jakości obsługi, towaru i dostawy poprzez wypełnienie ankiety. Ankieta wysyłana jest automatycznie w ciągu 5 dni od daty potwierdzenia zamówienia.

Szukaj części z Google

Uruchomiliśmy wyszukiwanie części samochodowych w oparciu o Google Site Search.
Zapraszam do odwiedzenia strony wyszukiwarki:

Wyszukaj części samochodowe z Google
Jak już wcześniej pisałem trwają prace nad wdrożeniem nowych linii produktów. Z przyjemnością chciałbym poinformować, że od wczoraj tj. 06.05.2011 dostępne są nowe produkty takie jak: filtry kabinowe (przeciwpyłkowe), filtry paliwa, filtry powietrza, tarcze hamulcowe.
Obecnie trwają prace na uaktualnieniem wyszukiwarki, ale...
W sklepie http://sklep.megane.com.pl znajdziesz części zarówno do teraźniejszych, jak i do starszych samochodów. Często posiadacze samochodów zabytkowych lub youngtimerów borykają się z problem dostępności części i zestawów naprawczych do swoich samochodów. Typowe sklepy...
Pozwolę sobie wkleić artykuł opublikowany na łamach portalu motoryzacyjnego - turboportal.eu o częściach regenerowanych.
Zaraz po uruchomieniu sklepu padł zarzut, że niektóre części oferowane w sklepie są regenerowane. W sklepie jak pisałem wcześniej znajdują się części nowe i...
Wczoraj dodana została nowa grafika na stronach sklep.megane.com.pl. Sklep wygląda teraz zdecydowanie lepiej niż poprzednio :)
Trwają też prace nad dodawaniem opisów i w końcu nowych produktów, takich jak tarcze hamulcowe i filtry.
Witam,

Wystartowałem z blogiem informacyjnym dla wszystkich odwiedzających sklep.megane.com.pl . Będzie można znaleźć tu porady jak korzystać ze sklepu, informacje o produktach, częściach, aktualnościach i co najważniejsze promocjach. Tak jak widzicie sklep istnieje dopiero od niecałych dwóch miesięcy, stopniowo rozbudowywana jest...
  Like
Strona 1 z 1

Czerwiec 2017

P W Ś C P S N
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627 28 2930  

Ostatnie komentarze


Forum motoryzacyjne megane.com.pl zrzesza fanów i posiadaczy samochodów marki Renault, a w szczególności posiadaczy modeli Megane, Scenic, Fluence oraz modeli Clio Laguna Vel Satis Latitude i innych. Forum megane.com.pl nie jest formalnie powiązane z koncernem Renault. Znaki towarowe wykorzystane w treściach forum należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w charakterze informacyjnym.
Wszelkie naruszenia praw autorskich należy zgłaszać pod adres: [email protected]. W sieci od 2006-09-04.

Renault Forum :: Fiat Klub Polska :: Hosting www :: Symfony2 developer :: Blog mechatronika :: Książka pojazdu (beta)