FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: Podsumowanie nowej instalacji tv-sat - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

Minęło już trochę czasu od uruchomienia instalacji tv-sat, oprócz problemu, o którym wspominałem w moim poprzednim wpisie całość działa bardzo stabilnie. Z dołożenia wzmacniacza zrezygnowałem, gdyż nie odnotowałem żadnego odczuwalnego problemu w odbiorze przez ostatnie 6 miesięcy. Na dobrą sprawę antena naziemna praktycznie nie jest używana, gdyż zdecydowałem się na ofertę nc+ (w wersji prepaid) i wszystkie programy są dostępne drogą satelitarną. W tym miejscu polecam ofertę firmy cardsplitter.pl, warto tam zajrzeć i napisać, można dostać znacznie lepszą ofertę w porównaniu do ofert dostepnych w salonach nc+. Piszę o tym, z punktu widzenia nowego klienta nc+, być może osoby, które mają już umowy mogą dostać jeszcze lepsze oferty, ale zapewne jest to już indywidualna sprawa.

No tak, piszę o tym, że naziemna antena nie jest używana, a przecież codziennie rano zerkam na kanał TVP Info odbierany właśnie z naziemnej anteny :) Nawiążę jeszcze do oferty programowej, jeżeli będziecie się zastanawiać nad wyborem paczki Canal+ czy HBO, to polecam wybrać jednak Canal+. Wg mnie Canal+ oferuje zdecydowanie lepszą ofertę filmową (to moja opinia), w tym kino polskie i europejskie.

Wrzucam fotki z odbioru, widać, że poziom jakości sygnału nie jest najwyższy, tu trochę winy leży w głowicy dekodera, który nie jest nowy, ale antena satelitarna też wymaga drobnych poprawek w ustawieniu, pomimo tego nawet przy deszczu i śniegu nie ma problemów z odbiorem.

Widok z odbioru Canal+:
Załączona grafika

A tutaj widok skrzynki rozdzielczej tv-sat z multiswitchem Televes, wkrótce dojdą kolejne przyłącza i wszystko będzie ładnie poukładane i doprowadzone:
Załączona grafika
0
Krzychu lubi to Like

0 komentarzy do tego wpisu

Przekierowania [ Adres URL przekierowania ]

Brak przekierowań na ten wpis

Czerwiec 2017

P W Ś C P S N
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627 28 2930  

Forum motoryzacyjne megane.com.pl zrzesza fanów i posiadaczy samochodów marki Renault, a w szczególności posiadaczy modeli Megane, Scenic, Fluence oraz modeli Clio Laguna Vel Satis Latitude i innych. Forum megane.com.pl nie jest formalnie powiązane z koncernem Renault. Znaki towarowe wykorzystane w treściach forum należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w charakterze informacyjnym.
Wszelkie naruszenia praw autorskich należy zgłaszać pod adres: [email protected]. W sieci od 2006-09-04.

Renault Forum :: Fiat Klub Polska :: Hosting www :: Symfony2 developer :: Blog mechatronika :: Książka pojazdu (beta)