FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: Polska motoryzacja - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

  Like
Zachęcam do obejrzania fragmentu programu Legendy PRL (TVN Turbo). W materiale zobaczycie unikatowy samochód jakim jest Warszawa 223 kombi oraz samodzielnie wykonaną, unikatową rozsuwaną przyczepkę kempingową. Duży szacunek dla bohatera tego odcinka.

Znalazłem ciekawy filmik na youtube.com przedstawiający prototypy polskich samochodów, które nigdy nie znalazły się w seryjnej produkcji z różnych względów.
Aż się łza w oku kręci, zachęcam do obejrzenia.

Zachęcam do obejrzenia krótkiej relacji z testowej jazdy Arrinerą:

O Arrinerze pierwszy raz można było usłyszeć prawie dwa lata temu. W prasie i Internecie pojawiły się pierwsze przesłanki i informacje prasowe o tym, że w Polsce powstaje supersamochód. Co rozumiemy przez słowo supersamochód, otóż auto, które osiąga przyspieszenie 0-100 km/h w ciągu 3s i prędkość maksymalną na poziomie 300...
Postanowiłem założyć oddzielnego bloga, aby zacząć promować rodzącą się od nowa, polską motoryzację i myśl techniczną. Niestety po upadku komunizmu wraz z nim upadły polskie fabryki produkujące samochody (po nieudanych prywatyzacjach). Przez kilka lat żadna polska firma nie próbowała podjąć się tematu reaktywacji polskiej...
  Like
Strona 1 z 1

Czerwiec 2017

P W Ś C P S N
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26 27 282930  

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze


Forum motoryzacyjne megane.com.pl zrzesza fanów i posiadaczy samochodów marki Renault, a w szczególności posiadaczy modeli Megane, Scenic, Fluence oraz modeli Clio Laguna Vel Satis Latitude i innych. Forum megane.com.pl nie jest formalnie powiązane z koncernem Renault. Znaki towarowe wykorzystane w treściach forum należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w charakterze informacyjnym.
Wszelkie naruszenia praw autorskich należy zgłaszać pod adres: [email protected]. W sieci od 2006-09-04.

Renault Forum :: Fiat Klub Polska :: Hosting www :: Symfony2 developer :: Blog mechatronika :: Książka pojazdu (beta)