Jump to content

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl
Sign in to follow this  
  • entries
    9
  • comments
    5
  • views
    74732

Podsumowanie nowej instalacji tv-sat

Krzychu

18 views

Minęło już trochę czasu od uruchomienia instalacji tv-sat, oprócz problemu, o którym wspominałem w moim poprzednim wpisie całość działa bardzo stabilnie. Z dołożenia wzmacniacza zrezygnowałem, gdyż nie odnotowałem żadnego odczuwalnego problemu w odbiorze przez ostatnie 6 miesięcy. Na dobrą sprawę antena naziemna praktycznie nie jest używana, gdyż zdecydowałem się na ofertę nc+ (w wersji prepaid) i wszystkie programy są dostępne drogą satelitarną. W tym miejscu polecam ofertę firmy cardsplitter.pl, warto tam zajrzeć i napisać, można dostać znacznie lepszą ofertę w porównaniu do ofert dostepnych w salonach nc+. Piszę o tym, z punktu widzenia nowego klienta nc+, być może osoby, które mają już umowy mogą dostać jeszcze lepsze oferty, ale zapewne jest to już indywidualna sprawa.

 

No tak, piszę o tym, że naziemna antena nie jest używana, a przecież codziennie rano zerkam na kanał TVP Info odbierany właśnie z naziemnej anteny :) Nawiążę jeszcze do oferty programowej, jeżeli będziecie się zastanawiać nad wyborem paczki Canal+ czy HBO, to polecam wybrać jednak Canal+. Wg mnie Canal+ oferuje zdecydowanie lepszą ofertę filmową (to moja opinia), w tym kino polskie i europejskie.

 

Wrzucam fotki z odbioru, widać, że poziom jakości sygnału nie jest najwyższy, tu trochę winy leży w głowicy dekodera, który nie jest nowy, ale antena satelitarna też wymaga drobnych poprawek w ustawieniu, pomimo tego nawet przy deszczu i śniegu nie ma problemów z odbiorem.

 

Widok z odbioru Canal+:

DSC_0669.JPG

 

A tutaj widok skrzynki rozdzielczej tv-sat z multiswitchem Televes, wkrótce dojdą kolejne przyłącza i wszystko będzie ładnie poukładane i doprowadzone:

DSC_0674.JPG0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×