Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl


  • Odpowiedzi

    • Witam. Czy może ktoś potwierdzić, czy Meganka ph1 (2009 rok) z hf sama konfiguruje czujniki?
    • Dokładnie jak Sylwek pisze. Zostaw to ASO i niech ktoś Ci to z grupy zrobi. Całość nie powinna kosztować więcej niz 350 zł, razem z nowymi mapami.    Co do sklepu to brakuje Ci usług interaktywnych, które wygasły. One pozwalają na HD traffic czyli aktualne korki i utrudnienia na mapie i dostęp do sklepu. Sklep niestety umarł już chyba w 2018 roku. Jest tam łącznie z 5-8 aplikacji, które nic nie wnoszą.   
    • Znam paru poza ASO, którzy wykonują aktualizację R-Linka bez żadnych problemów. A ta "bramka" to jakiś wymysł Twojego mechanika. Nie wiesz. Ekran tutaj nie ma znaczenia. On tylko wyświetla obraz z komputerka jakim jest R-Link, tak jak w tablecie. Mam "średni" ekran i najnowszą 9.37. Przy Twoim systemie 2.2 jest możliwość samodzielnego przejścia nawet do 9.37. Nie mają tego szczęścia posiadacze R-Linka z fabrycznym systemem 3.3. Ale w Twoim przypadku sugerowałbym jednak fachowca i nie ASO. Poszukaj na grupach Megane IV szpeca z poza ASO z Twojej okolicy, to Tobie ogarnie do najnowszego systemu - lepiej i taniej niż ASO, bo podejrzewam, że Serwis, będzie to robił na Twoją odpowiedzialność, a zdarzały się przypadki że usmażyli radio.     W ASO, wyżej niż 7, na pewno nie robią. A jak już jednak się zdecydujesz tam zrobić i będziesz miał tą 7, to łatwo samemu przejść na 9. Linki na forum.
    • Mechanik ostatnio probowal sam zrobić aktualizacje systemu na nowszy wlasnym sprzetem ale blokowała go bramka SGW Z tego co wiem aktualizacji powyżej 7.xx nie da sie wgrać na ekran średniej wielkości tylko ten najwiekszy 
    • Najnowsza jest 9.37.xx. Sukcesem dla Ciebie będzie jak zrobią 3.3, bo wtedy można aktywować AA. Wystarczy, że będziesz miał nowszy system niż masz obecnie i AA zrobisz sam. Co to bramka SGW? Trzeba wykupić dostęp do internetu. Albo w ASO, albo poprzez stronę i konto MyRenault.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!