Jump to content

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

anples

Nowy użytkownik
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About anples

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  wa-wa
 • Województwo
  mazowieckie

Samochód

 • Auto
  reno
 • Silnik
  mocny
 • Przebieg (tys.km)
  duży
 1. Z wyjętym termostatem ? Z wyjętym termostatem ? Uważasz że ktoś jest idiotą i uwierzy w twe gryzmoły . Jeśli masz takie objawy to lepiej sprawdź co namieszałeś z wężami wodnymi.
 2. CURVE to wybór charakterystyki dźwięku.0 = OFF1 = Twingo2 = Clio3 = Megane4 = Laguna5 = AvantimeJeśli chodzi o region, wybrać OTHER (Inne) Do w/w ustawień, zawsze można się dostać włączając zasilanie z wciśniętymi klawiszami 2 i 5. OTHERS Źle był wpisywany kod, lub zatwierdzony i taki komunikat się wyświetla przy uruchamianiu (region na 2) Metoda: zablokować radio błędnym kodem poczekać grzecznie na odblokowanie napisu CODE w skrajnym wypadku 4h po czym wpisać porwany kod. Jest jeszcze jedna rzecz, radio może posiadać budowę panelową i istnieje możliwość że jeden odbiornik posiada 3 kody. W tym przypadku należy spisać numery ze wszystkich paneli radia, rozkodować każdy panel oddzielnie i wbijać kody jeden po drugim. Jeśli radio posiada zmieni arkę i navi.
 3. Fluence I phI Coś się poci w silniku:)

  Teoretycznie nie powinno tak być a w praktyce różnie bywa i tutaj niech wypowiedzą się posiadacze tego silnika ,
 4. Fluence I phI Coś się poci w silniku:)

  O ile się nie mylę to odma pluje.
 5. Laguna II Luźny lewarek problemy z biegami.

  Posprawdzaj końcówki linek zmiany biegów ,przy skrzyni i lewarku .
 6. Gdy klima działa to zazwyczaj powinien załączać się wiatrak , zwłaszcza na postoju ,(zależny jak masz to zautomatyzowane-rozwiązane)
 7. Zwiększ obroty stojąc a temperatura również spadnie , słaby obieg wody na wolnych , przyczyn może być wiele.
 8. Korekta wtrysków przy eml327

  Np. ddt4all
 9. Zostawić włączone i czekać do skutku , im więcej prób ze złym hasłem tym dłużej .
 10. Bo masz zamontowany-zabudowany tuner radiowy , tylko go poszukaj.
 11. Są też pod deską rozdzielczą - włączane jest pilotem i sterowane tylko z kierownicy , bagażniku w boczkach ,pod tylnią kanapą.
 12. Np. w scenicu w desce bywa zmieniarka a tuner radiowy z tyłu auta. Morze pójdź tą drogą w poszukiwaniach.
 13. Odpowiedz sprzedawcy o test elm327 identiferZ tych które sprzedajemy żaden nie przechodzi tego programu są to testery za parę zł jak Pan chce dobry tester możemy załatwić ale cena około 400-600zł A to podstawa , żeby był pełnosprawny elm powinien przejść ten test. Oznacza że sprzedają buble które coś tam robią ale nie wszystko to co powinien elm327.
 14. Sprawdź go https://play.google.com/store/apps/details?id=com.applagapp.elm327identifier&hl=pl Będziesz wiedział co z nim zrobić (80% elm to śmiecie ) Do starszych po K-Line to : ddt2000 i kabelek np, vag KKL Po can to: Ddt4all (modyfikacja-przeróbka ddt2000 do pracy z elm 327 v1.5 po can) Opis co i jak https://www.drive2.ru/l/463462843878998224/
 15. Poczytaj te watki: http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1582&postdays=0&postorder=asc&start=350 http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=6363&postdays=0&postorder=asc&start=175
×