Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana poduszek, co z deską ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj kupiłem Renault Megane II wersje expression, bardzo fajnie wypasiona w 1.9 Dci. Jest ona lekko rozbieta do wymiany Zderzak, błotnik, lampka, Silnik nie ruszony, odpala od strzału, Martwie sie jednak co z deską w kabinie, Poduszka wystrzeliła i wiadomo rozerwało ją. Deska kosztuje 2500tys na allegro, czy ja sie da naprawić? Szukałem podobnych tematow na forum i nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są na allegro regenerowane deski za ok 700 - 900 zł, ale jak to później działa to nie wiem. Oddajesz swoja uszkodzoną, płacisz kasę i masz "nową". Musiałbyś poszukać użytkowników na allegro którzy już coś takiego kupili i ich zapytać o opinie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z tych naprawiaczy, chwali się że naprawia jakimś kauczukiem a nie szpachlą. Może warto coś takiego poszukać.

Osobiście jednak czegoś takiego w swoim aucie bym nie założył. W końcu nie wiadomo jak to się zachowa podczas ponownego odpalenia poduszki. Może (odpukać) jakieś odłamki wylądują w twarzy pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak oni mi to zrobią od 2 dni chodze z podwyższonym ciśnieniem , caly czas mysle o autku. Mysle ze bede z niego zadowolony. <ok>

 

[ Dodano: 2009-08-20, 00:00 ]

Temat stary, ale teraz juz mniej wiecej znam sie na rzeczy z tymi klockami... Jezeli chcecie regenerowac deske to juz zalezy od was... nie ktorzy "kowale" deski od drugiej strony zaklejają ppoprostu blacha... i gdy deske włozymy z poduszka... przy wystrzale moze byc nie ciekawie... wiec jak juz decydowac sie na regeneracje to nie u takich gosci... mi gosciu zrobil deske, zalał jakims miekkim plastikiem wiec jest o wiele lepiej. W sumie to i jak niebezpieczny zabieg ...

 

Deski "na oko" nie odrozni sie od orginalnej nie regenerowanej, zrobiona jest bardzo dobrze w tym ze miejsce regenracji nie jest miekkie jest zalane twardym plastikiem, ta mozna latwo sprawdzic czy deska byla robiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!