Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Proszę o poradę w doborze krótkiej, niepozornej anteny do CB


dziobii

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę do obcykanch w temacie forumowiczów - od pewnego czasu chodzi mi po głowie zaopatrzenie się sprzęt CB i chciałbym, abyście mi coś doradzili w kwestii doboru w miarę krótkiej, nie rzucającej się w oczy anteny, którą najchętniej zamocowałbym na stałe na dachu (łącznie z jego dziurawieniem). Na allegro znalazłem coś takiego:

 

http://www.allegro.pl/item496159752_krotka..._elite_103.html

 

ale ze względu na cenę, traktuję ją z lekkim przymrużeniem oka. Jeżdżę głównie w trasie i dlatego chciałbym zainwestować w antenę, która ma co najmniej przyzwoite parametry.

Doradźcie coś, bardzo proszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo masz antenę, z której gadasz i odbierasz albo w tym przypadku atrapę z ładnym opisem sprzedawcy. Na tym patyczku nie złapiesz nadawcy zza płota.

W podpisie masz miejsce, gdzie jest dużo przestrzeni, bier od razu 1,5metra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ,albo krótka antenka ,albo dobre osiągi.Złotego środka niestety nie znajdziesz .Jeśli chcesz mało rzucającą sie w oczy antene montażowa to INDIANA Presidenta.Wyglądem przypomina antene radiowa i w końcu to helikal więc osiągi będą bardzo dobre .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że ten sunker to śmieć; w allegro wpisałem "antena CB krótka" i wyskoczyło tylko to badziewie. kisand, ta INDIANA nawet ciekawie się prezentuje. Ale takiego bata do dachu przykręcać na stałe nie będę, co najwyżej przez uchwyt. A propos tego uchwytu jeszcze... Jak z demontażem anteny? Łatwo da się ją zdląć i wrzucić do bagażnika? Bo ze względu na takie moje małe zboczenie estetyczne anteny na magnes kupować nie chcę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to dzisiaj rozmawiałem z kolegą na 25 km

Na takie odległości a nawet krótsze to mam komórke <ok>

I nie zawsze warto wiedzieć wszystkiego co się w sąsiednim województwie na drogach dzieje. Zasięg do 10 km poza miastem moim zdaniem całkowicie wystarczy, tym bardziej, że i tak za wiele informacji bo bierze dookólnie.

Śledzę temat bo i ja jestem taką krótszą anteną zainteresowany, Scenic jest i tak już wysoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep polecam, sam u nich kupowałem całość i na gg jeszcze dało rade cenę radyjka potargować. A co do antenki polecam ALAN PC-4. Mam założona na reling przez uchwyt i rewelacja. Demontaż na motylku 5 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!