FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: Gdzie Imobilajzer? - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Megane I phI
Gdzie Imobilajzer?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   kusztyk3 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Przebieg (tys.km):170000

Napisano 19 marzec 2007 - 23:16

gdzie znajduje się imobilajzer? Czy on jest tu koło lampki nad głową tam gdzie kieruje się pilot? Jeśli tak to może ktoś mi powie jak się tam dostać? bo odczepiłem lampkę i jej obramowanie i nie wiem co dalej bo nie widać żadnych śrubek ani zatrzasków, to ja się to wyjmuje? proszę o pomoc. Robi mi on zwarcia i chciałem wymienić kabelki. A może ktoś wie jak bo wyłączyć bo zaczyna trochę mnie denerwować... Pozdrawiam.
0

Sprawdź:

Zapleczowo.pl
Hosting www i email

Ogłoszenia motoryzacyjne Renault Megane, Scenic i Fluence

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   DrNO 

• Auto:MeganeII 1.5dCi SportWay 3d
  • Silnik:K9K722@100,5KM/220,5Nm
  • Przebieg (tys.km):92

Napisano 20 marzec 2007 - 12:46

immobiliser to czesci elektroniczne oraz oprogramowanie w komputerze auta. kolo lampek w podsufitce znajduje sie tylko odbiornik fal podczerwonych z pilota.
nowy: LOADING...
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   kusztyk3 

• Przebieg (tys.km):170000

Napisano 20 marzec 2007 - 16:01

to gdzie jest reszta?? I gdzie jest ten komp? Może ktoś ma dokładny jakiś opis (schemat) imobilajzera?

[ Dodano: 2007-03-22, 16:34 ]
czy może znajduje się on tam gdzie skrzynka bezpieczników nad nadkolem pod maską z lewej strony?? Bo ja raczej nie mam komputera w samochodzie, to jest zwykły diesel, i ma taki sam silnik jak reno19 bo kiedyś taki samochód miałem i wygląda prawie identycznie, Jeśli nie tam w skrzynce z bezpiecznikami to gdzie mam szukać?

[ Dodano: 2007-03-23, 14:17 ]
A może ktoś wie jak odłączyć imobilajzer? Proszę o pomoc. Nikt nie wie jak wyciągnąć skrzynkę z bezpiecznikami? Nikt nie ma schematu instalacji imobilajzera? I nikt nie wie gdzie znajduje się ten cały imobilajzer? czy może tam gdzie są bezpiczniki koło silnika? Jeśli ktoś zna odp na pytania proszę o pomoc
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1