Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

wymiana baterii w pilocie


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość, mam megane 1997 rok i taki problem, ostatnio przestał mi działać jeden z pilotów do centralzamka więc wymieniłem baterię na nową no i klops, pilot nie działa, dioda się zapala ale samochód nie reaguje. Pilot jest na podczerwień, trochę czytałem to forum ale nie znalazłem nic konkretnego, coś piszecie o kodzie do pilota ale ja go chyba nie mam. Dzwoniłem do ASO ale tam mi tylko powiedzieli że mam przyjechać, 100zł i będzie grało. Może macie jakiś sposób na tego pilota (drugi działa)coś czytałem o przyuczeniu pilota ale nic konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdobyłem 60 PLN :/ a i okazało sie że woda mi podeszła przez antenkę :) no i odrazu prośba jakby ktoś widział rozwaloną Megi to Prosze o to urządzonko co pod sufitem jest :) bo moja zalana :) i pozostaje mi tylko kod Fuc.k Pozdo Prezes wszyscy inni

 

[ Dodano: 2007-03-29, 00:31 ]

Ale jaja chyba wyschło bo działa wróciłem z meczu z ciekawości kliknąłem na pilota a tu "pyk" he he he normalnie ze szcześcia piłe browara :) jutro musze sylikonem zakleić antenę a całą elektronikę to chyba do worka włożę he he he ale pewnie bedę musiał przyuczyć kluczyki w serwisie 60 PLN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Czy to prawda że w niektórych megankach pilota trzeba przyuczyć za pomocą specjalistycznego sprzętu.??

Bo czytałem jak zrobić ręcznie ale nie daje rady. Mam megane I ph1 classic 1997r silnik 1,6 8v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Mam problem z działaniem centralnego zamka w czasie ulewy lub w nocy.Dzisiaj u mnie ulewa i podchodzę do auta i nie otwiera się,próbowałem z 10 minut i w końcu otworzyłem zapasowym kluczykiem.Po wejściu do środka próbowałem wyłączyć immo ale też nie chciał się zamknąć od środka,w dobrą pogodę wciskam raz i działa,myślałem że może woda dostaje się do środka tam gdzie jest immo itd ale tam jest sucho,czy tak zachowywała by się zużyta bateria?

A może po prostu tak jest z tymi centralnymi zamkami w kluczyku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!