Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaka komórka i dlaczego...


DARKOM

Rekomendowane odpowiedzi

Może napiszemy jakie telefony komórkowe mamy i dla czego akurat ten model.Dla tych co sie wahają jaki ew zakupić tel bedą to pomocne wskazówki i służę sam tez pomocą w danej kwestii ;-)

ja posiadam w tej chwili SE C 905 ze względu na dośc dobry aparat (8,1 megapixel) bo nie zawsze pod reką mam normalny aparat a fotki robie dośc czesto.W tel wiadomo ze aparat to półśrodek ale zawsze jest pod ręką.Reszta funkcji tez zadawalająca ( Wi-Fi,GPS ...) Mam go nie długo (bo z racji wykonywanej pracy czesto zmieniam telefony) ale polecam bo jesli chodzi o jakość fotografii to z kilku testowanych modeli ten wypada najlepiej jak na razie :mrgreen: a tu specyfikacja

System GSM850, GSM 900, GSM1800, GSM1900, WCDMA

Wysokość (mm) 104

Szerokość (mm) 49

Grubość (mm) 18

Waga (g) 136

Akumulator litowo-polimerowy (LiPoly)

Akumulator (mAh)

Czas czuwania wg producenta (h) 380

Czas rozmów wg producenta (min) 540

Wyświetlacz 256 tys. kolorów

Wyświetlacz (param.) 240 x 320 pikseli, 2,4 cala

Dostępna pamięć (MB) 160

Złącze kart pamięci Memory Stick Micro

Bluetooth Tak

CSD Tak

GPRS Class 10

EDGE Class 10

WiFI 802.11a/b/g

WAP xHTML

Aparat fotograficzny (param.) 8,1 Mpix, autofokus, ksenonowa lampa, wideo, drugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co też slużę pomocą, od 6 lat w komórkach siedzę....zaliczyłem własną działalność,import z uk,oraz pracę w salonie jako konsultant,więc mogę poradzić co nie co.Przez te lata,miałem przerożne najnowsze wynalazki ale mi telefon jednak wciąż służy jednak do dzwonienia i sms-owani.Na stanie aktualnie posiadam:

 

-siemens c75 (bateria dobra), lg ku290 (nie mogłem znaleźć pl menu do niego,co uniemożliwyło mi jego sprzedaż w db cenie i tak ze mna został), sony w850i oraz 3110 (służbowa,super bateryjka).

 

Jakby ktoś szukał jakiś telefoników użuwanych to zapraszam-często coś z UK mam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Nokie E51, a posiadam ją dlatego że ma symbiana, jeżeli kolejny telefon to musi mieć symbiana i zapewne będzie to też Nokia, dobra bateria, ładny wygląd, aparat nie powala na kolana, ale telefon to telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden telefon u mnie to stara wyslużona Nokia 6680 która zostanie w świeta zastopiona noką Nokia E66 ;-)

 

drugi telefon to odpowiedznik MDA czyli HTC Touch Pro - potwierdzam Navi dobrze działa ale ja z racji BlackBerry bardziej korzystam

moge odbierać i wysyłac maile bez limitu na 3 kontach za jedyne 19,90 PLN oraz surfowac po stronach WWW w tej cenie

ORANGE rulezzzz

Pracuje dla tego operatora więc jak ktokolwiek cokolwiek w temacie komórek, abonamentów, zakupu abonamentów lub przedłużen umów to zapraszam serdecznie

Chetnie pomoge, zwalszcza obsługa Firm :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Nokia to jak mercedes wsród komórek-KIEDYŚ BYŁY NAJLEPSZE :mrgreen: Mam w tej chwili LG KU 990 i jestem z niego b.zadowolony.Aparat Cyfrowy 5Mpx certyfikowany przez firmę Schneider

Zoom Manualny/Automatyczny

ISO800 oraz funkcja smartlight

Stabiliaztor obrazu

Szybkie nagrywanie wideo 120 klatek/s

Bluetooth

Ekran 3.0`` QVGA

ORANGE rulezzzz
zgadza się,mam w abonamencie za 25 euro 1000minut do WSZYSTKICH telefonów Uni Europejskiej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch miesięcy SonyEricsson P1i. Wcześniej P990i przez dwa lata. Ogólnie pancerne sprzęty, wygodne i jako telekajecik do wszystkiego znakomite. P990i miało normalną klawiaturę QWERTY ale bardzo małych rozmiarów, P1i ma ją mocno zmodyfikowaną i jak na razie uważam ją za niepokonywalną. Miałem w planie HTC TyTn II ale jednak sobie odpuściłem, używam dużo telefonu w samochodzie i muszę mieć klawiaturę łątwą w obsłudze w czasie jazdy, więc dotylkowa jednak odpadła. Dodatkowo P990i miał przywarę w postaci strasznego bateriożerstwa, P1i który w sumie jest jego rozwinięcięm przy podobnym użytkowaniu (dużo używam Bluetooth'a) na tej samej baterii co w poprzedniku działa dużo dłużej a na plus liczy mu się jeszcze trochę poprawiona obsługa.

 

Co do nawigacji na telefon to w P990i używałem NaviExperta. Całkiem fajny układ, jednak kombajn w formie telefonu i nawigacji w jednym to nie dla mnie. Jako sprzęt do sporadycznego korzystania może być, jednak jak jadę i często muszę z klientami przez telefon nawijać w najmniej oczekiwanych momentach to oddzielna nawigacja jest jak znalazł (NaviExpert "zatrzymywał" mi się jak ktoś dzwonił, w czaie jazdy w obcym mieście raczej mało przyjemna sprawa). Do P1i mam roczny abonament Wayfindera dodany w promocji ale jeszcze go nie wypróbowałem. Pewnie któregoś dnia zrobię porównanie. A jak mnie weźmie to jeszcze P990i wyjmę z plecaka i zrobię test róznoczeny 3 map (Wayfinder, NaviExpert i Automapa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

zależy do czego potrzebujesz ten aparat

mnie się nie sprawdziła - brak dotykowego bardzo utrudnia prace

zmodyfikowanie komorek w exelu to masakra - pozatym cholerstwo strasznie ciężkie

Napisz do czego to ma być a powiem czy się sprawdzi czy niekonieczne lub co w to miejsce

 

Zapoznaj się z regulaminem. To już kolejny raz więc wysyłam czerwony prezencik na święta. lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracowałem w Orange jako konsultant a potem jako kierownik Salonu i powiem szczerze,że to najgorszy operator na rynku,oferty sa bardzo mało konkurencyjne,ceny telefonów zabijają,naciski z góry na sprzedaż są ogromne a nikt nie wymyśli dobrej oferty,dla firm oferty też są do bani...odszedłem z pracy m.in. dlatego że Orange traci mnóstwo klientów a co za tym idzie sprzedaż spada,góra ciśnie a prowizji nie ma....Era i Play biją na głowę...

Ważne w tej zmianie jest to, że po 8 latach odchodzę z numerem z IDEI do Play'a. Obecny Oranż trochę przesadza z cenami nowych telefonów nawet dla stałych, wiernych klientów. Wydaje mi się, że operatorowi bardziej zależy na obsłudze firm. Nie będę w tym przeszkadzał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2008-12-23, 09:56 ]

Ważne w tej zmianie jest to, że po 8 latach odchodzę z numerem z IDEI do Play'a. Obecny Oranż trochę przesadza z cenami nowych telefonów nawet dla stałych, wiernych klientów. Wydaje mi się, że operatorowi bardziej zależy na obsłudze firm. Nie będę w tym przeszkadzał.

 

Owszem Klient indywidulany zszedł na drugi plan

A moze odchodzisz bo nie bylo własciwego człowieka do obsługi a nie oferty???? bardzo czesto brakuje własciwie dobranej oferty, Orange ma ja bardzo szeroka i nie wszyscy wszystko wiedza w temacie

 

[ Dodano: 2008-12-23, 09:58 ]

Cięcie

 

Stary widac dlaczego odszedłeś' date=' skoro uważasz Playa albo wogóle innych za lepszych to brak motywacji do sprzedaży i złe podejście.

Pracuje jako KKB od lat i myslisz ze na Megan musiałam rok pracować ??? :mrgreen: raczej nawet nie :)

Orange w obsłudze Firm ma sie najlepiej na rynku, prawie połowa klientów z rynku z kanału SME, play jest dobry dla indywidulanych co se piątki przybijają a nie do Biznesu.

 

Kolejny raz cytujesz całość posta bezpośrednio pod nim samym. Zapoznaj się z regulaminem. Na forum piszemy polską czcionką. lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to idź sobie mądralo do salonu partnerskiego Orange za 850zl netto,zobaczymy jakie motywacje będziesz miał do pracy,dostając co chwile opie.... za brak sprzedaży,przez rok czasu miałem najlepszą sprzedaż w salonie ale co z tego jak salon nie wyrabiał kosmicznych planów nałożonych przez Centertela i nie było nic prowizji.Do tego w tej samej galerii byl salon TP oraz 2 salony laptopow,ktore sprzedawaly Orange Free-wiec nie pitol mi bzdur....co do KKB miałem propozycje od 3 dealerów,widziałem kalkulator wg jakich naliczane są prowizje i faktycznie wyglądało to obiecująco,tylko powiedz mi skoro jest to tak fantastyczna posada to czemu w Bydgoszczy 2-3 firmy od pol roku wciaz poszukuja KKB??poza tym popatrz sobie na statystyki...ile klientów biznesowych i indywidualnych odchodzi z sieci?najlepszą ofertę jaką mieli to CO za numer i zaprzestali ja zastępując shitem,który nawet w połowie nie daje tego co dawał co za numer. Nie mow mi tez o standardach obsługi,bo swoje już wiem...wiesz pare lat temu można było sobie wyrobić pozycje w salonie czy jako KKB i ciesze sie ze tobie sie to udało. Poza tym nie porównuj pracy w salonie bądź KKI a KKB bo to 2 odrębne światy...

Cięcie

 

[SnakeEyes: wyrażaj się człowieku, bo prezentując takie podejście jak w twoim poście klientów wielu nie zyskasz - bronius]

Dodatkowo zapoznaj się z regulaminem a dokładnie punktów dotyczących cytowania. lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli zeszliśmy na temat operatorów to nie zgodzę sie z opinią że idea ma najlepsze warunki biznesowe bo ma je plus !!! Mam wiele znajomych co właśnie przeniesli sie z idei do plusa bo mają lepsze warunki(i są to firmy gdzie zatrudniają nawet do 20-30 osó:mrgreen: dotyczy to tez cen telefonów.Z racji ze mam komis widzę nawet jak idzie sprzedaż simplusa i orange :shock: niestety stwierdzam ze kiedyś dana idea miała o wiele więcej klientów niż teraz orange ;-) ot wszystko w temacie ale zakończmy dyskusje o operatorach i piszmy o tym co w temacie czyli o telefonach bo wiadomo ze każdy swego zdania będzie bronił :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!