Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaka komórka i dlaczego...


DARKOM

Rekomendowane odpowiedzi

robson 73: tak jaką mam opinie o Orange to muszę przyźnać,że co jak co ale zasięg gsm,edge mają najlepiej rozsiany w Polsce,często internet bezprzewodowy sprzedawaliśmy,mimo gorszej ciut oferty,właśnie ze względu na zasięg.inny albo mieli bardzo słaby albo wcale w danych terenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Orange to straszny syf, zarowno w UK i NL. Wiem, doswiadczylem tego na wlasnej skorze. Omijam ta firme szerokim lukiem. W Holandii tak sie ludzie do nich zniechecili, ze zmienili nazwe!! To mowi samo za siebie :-/

 

Telefon jaki mam i uzywam to HTC Diamond z nawigacja TomToma. Oczywiscie umowa na 12 miesiecy po wakacjach mi sie konczy :) Koszta, 35 euro miesiecznie, w tym 300 min przechodzacych, nielimitowany internet 3G, HDSPA, itp aaa i 100 sms po calej Europie gratis. I jak to porownywac z polskimi sieciami :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w lutym zakupiłem ASUS'a P527 i jestem z niego bardzo zadowolony, z początku ciężko było mi się na niego przestawić ale teraz nie zamieniłbym go na żaden inny, jako telefon, nawigacja po prostu super, szybko łapie zasięg gps i nie gubi go. Z racji tego że jestem studentem jest bardzo przydatny, jakaś szybka notatka czy coś w tym stylu (ewentualnie jakaś ściąga) i wszystko mam pod ręką. A możliwości Windows Mobile są spooore. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jadę na 6500C i jestem rozczarowany tym telefonem.W przyszłym tygodniu trafi na czwartą naprawę gwarancyjna i będę żądać wymiany na nowy bo to co do tej pory z nim przechodziłem to porażka . Może doradzicie mi coś z Noki ,myślałem o 3110 i ale może coś zasugerujecie . :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od prawie 2 lat używam E50. Wiem, że go już nie ma w sprzedaży(tylko używane), nie mniej telefon jest beznadziejny. Nie polecam nikomu tego modelu :!: .

E51 już zdecydowanie lepszy, choć też brakuje kilku przydatnych funkcji.

Trzecim telefonem, jaki używałem ostatnio był SE K800i-super telefon z doskonałym aparatem za bardzo rozsądne pieniądze( choć już trochę trąca myszką ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta mam 6500c i naie mam z nią najmniejszych problemów - może trafiłeś poprostu na jakąś wadliwą sztukę??

Osobiście używam E51 (prywatny) i E75 (służbowy) - w obydwu są jakieś problemy z softem i właśnie mam zamiar oddać obydwa do serwisu (e51 nie działa prawidłowo z zestawem głośnomówiacym w samochodzie co mnie dobija - brak dzwięku dzwonka w głośnikach a e75 kuleje jeszcze z niedopracowanym softem - np. wyrzuca nonstop z przeglądarki...)

 

a ja w lutym zakupiłem ASUS'a P527
- nie wkurza cie tam za wolny procek??

 

Od prawie 2 lat używam E50... telefon jest beznadziejny...

E51 już zdecydowanie lepszy, choć też brakuje kilku przydatnych funkcji.

- fakt e50 do e51 sie nie umuwa - poprawiono bardzo dużo rzeczy z procesorem na czele i jak dla mnie jest ok. Czego Ci brakuje w E51??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może doradzicie mi coś z Noki ,myślałem o 3110 i ale może coś zasugerujecie . :->

 

Zdecydowanie, NIE ! Mam ten telefon ( Nokia 3110 ). Telefon jest kanciasty, gruby, ma za duże klawisze, po jakimś czasie odkleiła się osłonka ekranu. Ekran za mały, za prosty i ogólnie nie dałabym za ten telefon 1 zł.

 

Natomiast, od niedawna jestem posiadaczką noki 6300 i jestem zadowolona, chociaż po trzecim dniu od zakupu padł ekran, ale jak go wymienili w serwisie (wada mechaniczna) to na razie nie ma zastrzeżeń. Ekran jest duży i całkiem inaczej się na niego patrzy niż na 3110. Jedynym minusem jest to, że może trochę za wolno chodzi menu, ale mnie to nie przeszkadza. Ogólnie po zainstalowaniu ochronnych folijek poliwęglanowych na wyświetlacz i obudowę myślę, że jeszcze dużo przeżyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)po jakimś czasie odkleiła się osłonka ekranu(...)

Rozumiem, że chodzi Ci o tą folię przyklejoną do wyświetlacza ? To akurat normalne, że się odkleja po czasie, z każdego telefonu :)

 

A co sądzicie o G1 używa ktoś może ?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Orange jest syfem w NL i nawet z tego powodu zmienił nazwę w A jest jedną z lepszych sieci.Ja płacę 15.50 euro abonamentu w tym:1000minut na wszystkie sieci w A,500 minut po calej Uni,w sieci Orange bez limitu,1000smsów gratis,3GB internet.

Telefon jakim się bawię to Iphone 3G 8GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie Nokia 6230i

Dlaczego?

- bo tani

- bo dobry

- bo nokia

 

wcześniej blackberry 7290, który jednak przeważał nad tą Nokią funkcjonalnością, bo:

- wyszukiwanie smsów

- nieograniczona pamięć na wiadomości

- możliwość usuwania wiadomości po nadawcy/adresacie

- wyświetlanie historii smsów tak jak rozmowy w komunikatorze

 

Kupiłem 6230i, bo blackberry zaczęło odmawiać posłuszeństwa, jednak jak będę miał zmieniać znowu telefon to na pewno będzie Blackberry. Każdemu mogę z całego serca ten telefon polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

w tej chwili nokia 8800 - dlaczego? piękny, funkcjonalny, dzwoni,da się napisać sms i tyle mi wystarczy...

 

ostatnio był iphone 3G, cała masa nokii, kilka SE, jakiś siemens, ogólnie uwielbiam zmieniać telefony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6300 ale nie jestem do konca zadowolony. Ma tendencje do zawieszania sie i czasami sama sobie zmienia ustawienia.

Mala refleksja: piszecie co tam Wasze telefony maja, albo czego nie maja. Ciekawe kiedy ktos napisze: mam w moim telefonie wszystkie mozliwe bajery i dodatki tylko jeden problem: nie da sie z niego zadzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 6300, ale chodzi mi po głowie zamiana na E65... co o tym koledzy sądzicie? głównie zależy mi na tym, aby NaviExpert dobrze działał... niestety 6300 ma za mało pamięci i NE wywala się jak musi nagle przeliczyć nową trasę... GPS na Blututa jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!