Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaka komórka i dlaczego...


DARKOM

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawszych aparatów były:

SE K800i(bardzo podobał mi sie aparat i w miarę duży wyświetlacz, jak na czasy w których wyszedł :) )

Nokia N95 8gb - główną zaletą była możliwość przenoszenia dużych plików a także ogromny wyświetlacz :) możliwość oglądania filmów, telewizji :) i symbian :)

Obecnie iPhone 3GS - sceptycznie do niego podchodziłem, jednakże teraz nie zamienię go na żaden inny :) sądzę, że następny też będzie iPhone :) aparat trochę slaby ale w końcu wszystkiego (jeszcze ;) ) mieć nie można ;) Poza tym mega wielki wyświetlacz, PRAWDZIWY ekran dotykowy :), mnogość aplikacji :P cud nie telefon, minusem jest jeszcze ze nie można uzywac go jako pendrive'a chociaż ma sie to zmienić z kolejna wersja oprogramowania ;) co do nawigacji kolego "pavlik" - Tom Tom juz wyszedl ;) zagadaj na pw to Tobie objasnię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sei08, ale ten telefon jest, że tak powiem poza moim pułapem finansowym,

Generalnie chcę aby fon miał windowsa i GPS zależy mi na tym bo często w pracy podróżuję i targanie ze sobą dodatkowych gadżetów w postaci GPS zwłaszcza że część wyjazdów mam nieplanowanych.

A może ktoś używał ASUS P320?

asus-p320-pda-mobilephone.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna miała ten telefon, po roku użytkowania ten telefon wyglądał jakby miał conajmniej z dziesięć a moja dziewczyna dba o telefony.

Pozatym ekran za mały jak na WM.

Ogólnie średniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 800 stówek polecam HTC MAGIC 32A (Czarny) więcej ramu od białego z Googla)) z androidem 1.5 z Sense Ui na pokładzie niebo lepszy od WM a przerobiłem trochę tel.z WM i żaden nie dorównuje Andkowi.

 

1022086719

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna właśnie zmieniła na tego HTCka Magica za moją namową bo sam mam Touch HD. Telefon fajny system to samo ale jaka nawigacja to nie wiem sam mam automape ale to w WM a na androidzie jeszcze chyba AM nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to prawda. Ale są programy które umożliwiają wysyłanie plików z czyjegoś telefonu na twój.

Wiem bo sam od listopada latam na telefonie z Androidem i ogólnie rzecz biorąc to system jak dla mnie jest super a korzystałem już z kilku OS-ów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!