Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

podgrzewanie tylnej szyby


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam PhII ale szyba tylna nie powinna rozwiązaniem się różnić od PhI.

Jeśli grzeją Ci się tylko dwa paski, to reszta jest uszkodzona. Dla mnie nie grzały cztery dolne i 4ty od góry. Pomazałem lakierkiem, i działają. Oczywiście troszkę zabawy z tym, bo trzeba dokładnie okleić szybę przy paskach taśmą, a potem machnięcie kilka razy pędzelkiem, ale opłacalne, bo w zimie się przydaje :mrgreen: Poszukaj gdzie masz zerwaną ścieżkę, a potem popraw lakierem co przewodzi prąd. Być może w jednym miejscu jest gdzieś przetarta/starta w którym nie są połączone te co działają, trudno mi sie na ten temat wypowiedzieć ale to moje zdanie i zaczął bym od tego. Jeśli się mylę, proszę o sprostowanie. A co do Lakieru to na Allegro jest tego trochę, nazywa się Lakier Przewodzący lub Elektroprzewodzący/ zależy jak kto wystawia/nazywa :)

 

Pozdrawiam

 

Aha, koszt lakieru od 9.99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wróży to nic dobrego.Zapewne uszkodzone są takie cieniutkie pomarańczowe paski którymi normalnie płynie prąd grzejąc szybę.Kiedyś naprawiałem w którymś ze swoich aut ogrzewanie tylnej szyby ale nie grzało mi tylko parę pasków a uszkodzenia były widoczne gołym okiem.Do naprawy użyłem kupionego wówczas za granicą specjalnego dość drogiego kleju przewodzącego prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pewnie to były drogie lakiery, ale dziś są już tanie. Mój jedyny błąd przy zakupie był taki że jest srebrny, i trochę się różni od oryginalnych ścieżek, ale ważne ze jest funkcjonalne.pozdr

 

ja wybrałem ten, wtedy był jeszcze 2 złote zroższy

 

http://www.allegro.pl/item509515816_lakier...anie_szyby.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja mam podobny temat ale jednak dylemat. Mój syn znalazł sobie nową zabawkę i zanim się zorientowałem urwał z jeden strony miedzianą blaszkę łączącą kabel (też spłaszczony) z siatką ogrzewania. Łącze wygląda na srebrne zatem pytanie lut to czy klej. Moim zdaniem klej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!