Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

niedzialajacy wyswietlacz komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z komputerem a mianowicie z wyświetlaczem. Posiadam Renault Megane II z 2003 roku, samochód stał przez 10-miesięcy nie uruchamiany i akumulator się rozładował po uruchomieniu okazało się że na wyświetlaczu komputera nie pojawiają się żadne wskazania. Proszę o poradę co może być przyczyną. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale który wyświetlacz w desce rozdzielczej czy tam gdzie zegarek?

Rozwiązanie! Auto po dzwonku?

Rozebrać deskę sprawdzić styki. Instrukcja know how na ftp-e. Użyć funkcji szukaj! U góry pod dużą literką M!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widać żadnych napisów pod żadnym kątem. Hadson- chodzi o wyświetlacz komputera nie radia. Dzwoniłem do serwisu i powiedzieli że trzeba podpiąć się do skrzynki serwisowej i sprawdzić czy zostały zapisane dane i ewentualnie wgrać program, ale ja dowiedziałem się że jest w komputerze bateria podtrzymania i po tak długim postoju ona mogła się rozładować i dlatego też wyświetlacz nie wskazuje. Jak to sprawdzę to dam znać :-/

 

[ Dodano: 2007-05-26, 18:46 ]

Kupiłem nowy akumulator i jest ok.:)

 

[ Dodano: 2007-05-26, 18:51 ]

Teraz mam nowy problem, może ktoś się z tym spotkał-mianowicie wyłączyłem silnik i po 6ściu godzinach chciałem gdzieś pojechać i samochodzik nie zapala. Rozrusznik kręci, na komputerze wszystko wyświetla prawidłowo, paliwo jest i niewiem oco chodzi. Co mogło nawalić????

 

[ Dodano: 2007-05-27, 13:26 ]

Witam ponownie.

Właśnie poczytałem sobie posty o niedomaganiach przy uruchomieniu silnika i dowiedziałem się że możliwą przyczyną jest zanieczyszczone styki czujnika położenia wału. Dowiedziałem się z opisów innych gdzie on się znajduje i przed chwilką poszedłem go poszukać-znalazłem poruszałem wtyczką i samochodzik odpalił od strzału. Polecam wszystkim zanim zacznie się jazda po mechanikach i wymienianiu zbędych możliwych części. :)

 

[ Dodano: 2007-10-16, 21:09 ]

Witam Proszę o pomoc. Szyba od strony kierowcy i z tyłu od pasażera nie otwiera się, sprawdziłem to dzisiaj i okazuje się że silnik ma obroty tylko w jedną stronę, czyli obojętnie czy chcę ją zamknąć czy otworzyć to cały czas się zamyka i brak lewych obrotów silniczka otwierania szyb. Może ktoś się z tym spotkał???

 

[ Dodano: 2007-10-21, 23:04 ]

Witam

Szyby już się otwierają, Kosztowało mnie to 400zł, ale jeśli robił bym to w serwisie to koszt =2400zł więc nie polecam nikomu. Mianowicie padły sterowniki otwierania szyb, które są umieszczone przy silnikach podnośników szyb. Normalnie niema możliwości kupienia ich osobno a tylko razem z silnikiem , ale mój elektronik ma dobre dojście do takich części i kosztowało mnie to tylko 400zł. :)

 

[ Dodano: 2007-10-21, 23:09 ]

Witam

Pojawiła się następna usterka i na wiosnę sprzedaję tą skarbonkę bo już mam dość Francuskich wynalazków, mianowicie - naprawiłem szyby i okazało się że świecą się lampki we wszystkich drzwiach i podczas jazdy nie gasną nie wiem co się stało pewnie znowu zapłacę za naprawę i moim zadaniem te samochody są do bani i nic w nich nie jest dobre :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!