Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uniden 520 XL Zakłócenia, gdy włączę radioodtwarzacz.


Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze po zakupie zestawu jest strojenie anteny. Po pierwsze Ty będziesz słyszał lepiej, po drugie i chyba najważaniejsze: Ciebie będzie słychać dobrze. Niestety bardzo dużo mobilków jeździ z tanimi zestawami z marketów (oczywiście zestaw fabrycznie zestrojony <ok>)i jak taki zacznie nadawć to jest jeden wielki pisk :evil: Jeśli to nie pomoże to podepinij radio bezpośrednio pod baterię, ja miałem podobny problem w clio. W cb (Johnny II ASC) słyszałem pracę wycieraczek, wentylatora. Podjechałem do serwisu, podłączyli mi bezpośrednio pod aku. Zakłócenia zniknęły :mrgreen: Koszt: 20zł, czas: 30 min. Dodatkowy plus jest taki, że mogę korzystać z CB przy wyłączonej stacyjce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy plus jest taki, że mogę korzystać z CB przy wyłączonej stacyjce.

A minus, że trzeba pamiętać zawsze o wyłączeniu radyjka.

Też mam podpięte bezpośrednio pod aku :mrgreen: :P

Jak tam z tym zestrojeniem - zrobiłeś już <ok> Jest jakaś poprawa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa jest z tym że dodatkowe zmasowanie anteny - jak piszesz złapanie ręką - powoduje zaklocenia - poszedlbym w tym kierunku troche - sproboj przestawic magnes w inne miejsce - dach, klapa, itd - ew. odlacz antene radiowa - mialem kiedys przypadek ze antena od radia dawala na mase auta (dach) zaklocenia i magnesowka zbierala zaklocenia - przestawienie na klape - jak reka odjal - bylo troche roboty z dojsciem do anteny radiowej i izolacji jej ale dalim rade.

 

Piewsze - jak ci pisza wszyscy - zestroic, 2 sprawdzic czy w roznych ustawieniach magnesu jest to samo zaklocenie - 3 sprawdzic alternatywne zrodla zasilania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja też mam problem z zakłuceniami w UNIDENIE ale 510.

 

Nie wiem czy to te unidenki ale u mnie gdy podlacze nawigacje GPS są straszne zakłucenia,

Anetene mam zestrojona , nawet gdy ja odlacze są zakłucenia, ale zakłucenia są tylko pod ladowarką, nie wazne czy sieciowa czy samochodowa, Samochodowa mam z kablem ekranowanym , podlaczalem nawet nawigacje z innego źródła ( osobnego akumulatora ) i też są zakłucenia <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem podobnie ale w Volvo...

Tam antenka z CB była za blisko antenki z radia... odwiedziłem sklep zajmujący się sprzętem car audio i CB... odsuneli jedną antenkę od drugiej dostrojono i od ponad roku nie mam problemu:)

 

Edit.

Aa nie opisałem jak miałem ze starego volvo 440(hatchback antena tam była zestrojona z radyjkiem) przerzuciłem do nowego. W momencie jak naciskałem gruchę to radio mi wyciszało i słyszałem się w głośnikach(jak słuchałem mp3 z cd to się tak nie działo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!