Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z blokowaniem zamków drzwi kierowcy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowym uzytkownikiem Scenica II 2005 r i od kliku dni mam problem przestał mi działć przycisk w klamce od kierowcy zamykajacy i otwierajacy drzwi.

Do tej pory wszystko było OK ale teraz działaja wszystkie inne przyciski ale nie w drzwiach od kierowcy. Przeczytałem instrukcje ale nic problem dalej istnieje może ktoś sie spotkał z podobną sytuacją z systememem wolnych rąk.

 

Drugie pytanie ja zrobić żeby otwierały się tylne drzwi od środka można je otworzyć tylko z zewnatrz rozwiązanie dobre jak sa dzieci z tylu lecz mało komfortowe trzeba biegać i otwierać drzwi osobom z tyłu. [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dapz, po prostu taki kaprys ma autko.A tak na powaznie to na pewno wina leży po stronie pogody,jakieś mycie autka,wilgoc w srodku itd.Może zacznie działać a może nie ;-) Jest na forum opis jak to wymienić,przycisk jest częścia wymienna i kosztuje grosze. http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=5618

Odnośnie drugiego problemu,może masz wciśniętą blokadę tylnich drzwi?Znajduje się ona przy sterowaniu szybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie>

 

Sasza czy mialeś problem z drzwiami od kierowcy?

Samo podpiecie komputera wystarczy i jaki to moze byc koszt ?

 

Zapoznaj się z regulaminem. Kolejne przewinienie będzie karane. Na forum piszemy polska czcionką. lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem ogólnie z lewą stroną. Pewnie ktoś wcześniej grzebał w drzwiach albo odłączał akumulator, nie wiem. Ale wiem że po podpięciu komputera wyszło pare blędów, co ciekawe m.in. wskazywał na usterke domykania szyb :shock: . Po skasowaniu błędu problem znikł. Koszt podpięcia kompa to chyba coś ok 20PLN ale nie w serisie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ONE MAJA TAKIE NAPADY.U MNIE DZIEJE SIE TO PO UMYCIU SAMOCHODU LUB PRZY DUZEJ WILGOTNOSCI POWIETRZA.

 

Proszę zapoznać się z regulaminem forum, którego znajomość potwierdziłeś przy rejestracji a tym postem go złamałeś. <ok> Proszę poprawić.

Na forum zalecamy pisanie z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie drugiego problemu,może masz wciśniętą blokadę tylnich drzwi?Znajduje się ona przy sterowaniu szybami

Przy założeniu że nie posiada wersji Pack (późniejszy Authentique/Alize). Wtedy blokada jest klasyczna na drzwiach tylnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam wszystkich forumowiczów <ok>

Jestem właścicielem Renault Megane ll od trzech tygodni. Dzisiaj wyskoczył mi problem z drzwiami kierowcy, mianowicie po otwarciu i zamknięciu owych drzwi pali się nadal kontrolka otwartych drzwi a na wyświetlaczu pokazuje komunikat " DOOR OPEN" (otwarte drzwi) czy wystarczy podpiąć kompa jak wyżej wyczytałem czy potrzeba ingerencji mechaniora? Dodam iż odczuwalne jakby się owiesiły na zawiasach te drzwi :-( dodam również iż po odpięciu kostki drzwi problem automatycznie znika lecz gdy ponownie je podłączę to problem wraca.

 

[ Dodano: 2011-04-17, 18:38 ]

Witam :(

Komp nie pomógł, trzeba było wymienić mechanizm zamka koszt części na allegro 52 pln z przesyłką + zgrzewka piwa i po kłopocie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!