Jump to content

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl
Sign in to follow this  
Vargas

Megane I phI Części (cena) ??

Recommended Posts

Vargas    0

Witam was forumowicze!

Nie bawem mam zamiar kupić Meganke a co niektórzy znajomi mi odradzają właśnie tego zakupu poniewarz są bardzo drogie części do Renault.

Był by to moj pierwszy samochód więc nie chciał bym się wpakować w "błoto"

Napiszcie mi jak tak naprawde to wygląda.

A druga sprawa to tu na forum spotkałem się z oznaczeniem np. ph I lub ph II. Co to wogóle oznacza?

POZDRAWIAM

bronius    4

wejdź na stronkę np. autkoplus.com intercars czy fota.pl i popatrz sobie ile jak ceny się kształtują

wykaż się odrobiną chęci :evil:

pogratuluj znajomemu wiedzy o świecie :mrgreen:

ph to faza (czy przed lifem czy po)

Robak    9

Vargas, era drogich części do renault już minęła bezpowrotnie często części renault są dużo tańsze od opla i innych niemieckich wynalazków (ich nazwa nie wchodzi mi na kalwiaturce) :mrgreen::mrgreen:

Dzisiaj gadałem z kolesiem w jednym z komisów (kumpel przymierza się do kupna autka). Kumpel nie w temacie RENAULT i też gadka, że podobno części są drogie to koleś go wyśmiał i stwierdził podobnie jak ktoś wyżej: "era drogich części minęła". Jest to stereotyp, którego trudno się pozbyć autkom z francuskim rodowodem :mrgreen:

peruka    2

Witam

kiedys tez tak myslalem o autach z Francji <ok>

Najlepsza milosc francuska, wino i moja Megi :mrgreen:

Kolega pracuje w hurtowni z czesciami do autek i sytuacja wyglada tak, ze jedna czesc kupisz drozej niz np. do Audi ale inna bedzie tansza, rynek zamiennikow sie rozkrecil.

rycerz-)    0

ze czesci do Renault Megane (no i ogolnioe do francuzow)sa drogie to jest mit!!!kiedys moze tak bylo jak czesci sie kupowalo w serwisach,teraz to ceny sa bardziej przystepne :oops: np.wymiana rozrzadu w Meganie 1.6 8v jest dosc tania okolo 180zl z pompa wody :oops: jak kupowalem Meganke to wszyscy mi tak samo mowili ze czesci drogie ale jak juz wczesniej pisalem to opinia nie potwierdzona faktami :)