Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

wersja wyposażenia, blokowanie drzwi, ile pp


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w określeniu wersji wyposażenia Scenica II 2003 rok. Posiada bajery takie jak:

- silnik 1.9 dci 120 km

- skrzynia 6-biegowa

- seryjne felgi 16''

- klamki w kolorze chromowym

- chromowa informacja o pojemności silnika na listwach drzwi przednich

- lusterka w kolorze nadwozia

- system Hands Free

- czarna tapicerka jednolita na siedzeniach, bez żadnych wzorków

- czujnik zmierzchu

- tempomat

- 6 poduszek

- pojemnik na okulary

- climatronic

- sterowanie radiem i tempomatem w kierownicy

- elektryczne szyby i lusterka (sterowanie + składanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich! Szukałem szukałem i wreszcie znalazłem, zamiast Scenica wybór padł na Megane II Grandtour 1,4 98 KM. Ale do rzeczy, autko kupiłem w ten poniedziałek, a po przyjeździe do domu (ok. 70 km) zauważyłem dokładnie ten sam problem, który opisujecie powyżej a mianowicie dotyczący lewych tylnych drzwi.

We wtorek byłem już z powrotem w tym salonie na wymianę gwarancyjną uszkodzonego (nie rozładowanego!) akumulatora i przy okazji mechanik popatrzył na to, stwierdził że ponoć po rozebraniu boku była poprowadzona niewłaściwie jakaś linka, problem został usunięty a po kolejnym powrocie do domu znowu to samo <szukaj>

Od wewnątrz jak delikatnie i tylko trochę pociągnę klamkę to słychać jakby coś tam przeskakiwało i później już normalnie mogę otworzyć z zewnątrz. Wypróbuję wszystkie w/w sposoby i może coś pomoże? A może to wina temperatury? Słyszałem, że Renówki "lubią" delikatne mrozy, a u mnie od kilku dni właśnie prawie cały czas ponad 10 stopni mrozu. Nie wiem bo jestem świerzakiem jeśli chodzi o Renault ale mam nadzieję, że damy radę! A usterka ta jest tym bardziej upierdliwa, że małego wożę właśnie za sobą. A jak inni, co sądzicie o najlepszym miejscu dla dzieciaka?

A tak w ogóle to zastanawiam się czy temu zamkowi nie dał radę czasem dzieciak poprzedniego właściciela, bo roletka przeciwsłoneczna też była złamana, a jeśli chodzi o mojego młodego to bardzo lubił się bawić klamką wewnętrzną w Lanosie <ok>

Czy może to być ewentualnie również przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!