Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

schemat instalacji


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam wszytkich!

mam pytanie bo w schemacie nie moge znalesc albo ja jestem slepy :oops: wiec chodzi o to ze w M1 1.9dci 2001 rok. obok akumulatora jest dodatkowy kabel pradowy ( groby czerwony kabel taki jak plus do akumulatora) posiada no tez ogromny bezpiecznik. oczywisci kabel ten nie jest nigdzie polaczony... wisi luzno. Zastanawiam sie do czego on moze sluzuc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak dla mnie to było zasilanie wzmacniacza i pewnie subwoofer który kiedyś był w bagażniku - też mamtaki kabel ale mój kończył się kondensatorem 1F. teraz sobie poprostu założę na końcu tego kabla gniazdo zapalniczki w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam jestem tu mowy i nie bardzo rozumię wszystkie skruty mianowicie poszukuje schematu podłonczenia licznika. Kolega DAREN podał coś takiego ale nie jest on pełny, a mój problem to taki że kupiłem megi totalnie zdemolowaną. Ktoś w niej ostro mieszał i licznik nie działa. Świecą się kontrolki od ręcznego, podgrzewania szyb (a nie mam tego bajeru ) po włonczeniu świateł gaśnie podświetlenie pokręteł od nawiewu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Mam podobną prośbę jak drekrobak. Szukam schematu od megi I 99r. po liftingu. Wdziale Download nic takiego nie widzę. Zamówiłem sobie halogeny do megi, ściągnąłem instrukcję dot. montażu halogenów. U mnie odpadnie wymiana przełącznika, bo sam. ma opcję świateł przeciwmgielnych. Jednak chciałbym wiedzieć "skąd" idą te przewody wskazane w ściągniętej instrukcji, do których należy podłączyć przednie halogeny?, światła przeciwmgielne?

Poza tym chcę odciążyć przełącznik pod kierownicą i założyć na światła mijania i drogowe przekaźniki. Kompletny schemat bardzo by mi ułatwił zmagania z nowym nabytkiem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!