Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Beżowe dywaniki Megane II - gdzie kupic?


domin_g

Rekomendowane odpowiedzi

Janksz, se chłop chce zrobić komforcik estetyczny a Ty sie go czepiasz. Doradź coś a potem krytykuj.

Domin, ja do firmowych aut (Magnumki :) ) wziąłem stare na wzór , poszedłem do pierwszego lepszego sklepu z wykładzinami dywanowymi, wybrałem wzór , kolor oraz kolor nici do obszycia (w moim przypadku dywany czarne i kolory nici pod kolory szoferek: czerwony, niebieski i srebrny). Wydawało się że zapłace spore pieniądze a okazało sie że za dywan ok 0,6m na 2,0m z przycięciem i obszyciem coś w okolicach 80-100zł. Myśle że zapłacisz za 4 małe podobnie. Po prostu poszukaj i zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej kupisz je w aptece, lub sklepie mięsnym.

 

Chryste....czego to ludzie nie wymyslą. I jakie mają problemy... :)

 

 

W aptece może dostaniesz coś na nerwice lub tzw skaczący gul, w mięsnym to możesz kupic słoninę.

Wbrew pozorom kupić dopasowane to problem a jakbym chciał badziewie to bym poszedł na targowisko albo kazał uszyć babci. Możę Tobie wszytko jedno co masz w aucie dla mnie nie!! Uwaga możesz przeżyc szok klikając na link widząc porządne dywaniki LINK (niestety do megane tylko w czarnym)

 

Vivaldi dzieki za podpowiedź ale niestety stare dywaniki oryginalnymi nie są. Ale prawdopodobnie zadowoliłby kolegę janksz'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale on szuka beżowych. Wytnij sobie z kartonu wzór oryginalnych (np z ASO) i w droge do tych od Teppichów. :), a w co lepszym sklepie możesz sobie nawet inicjały zlecić do wyszycia. Ciemno brązowy na beżowym będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Aledrogo mają już wzory. Jak byłem na giełdzie w Krakowie to też szyli na miarę i mieli wszystkie wymiary. Krzyczeli ok 90 zł.

 

Kolor możesz również dobrać. Tak będzie najtaniej i najwygodniej. Przyślą do domu.

Ojcu tak zamówiłem. Idealnie pasują do tapicerki. Minimalne różnice odcieni ale nie do zauważenia, ja mam w tej kwestii wprawne oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!