Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sikurowo Kikurowe dewagacje


el_palindo

Rekomendowane odpowiedzi

SIKUR to tylko oddział :mrgreen: a do tego marny :) mają takie same naklejki jak wszyscy 8-)

 

Hahaha , dobre.

Kolego Moroh może nie byc w temacie.

Sikur to Śląski Internetowy Klub Uzytkownikow Renault ,ktory chyba w 2002 roku założyłem.Jest filia Pikur-a www.klubrenault.pl - bo pikur jako pikur nie ma przypisanego miejsca ale zostało stworzonych kilka oddziałów.

W sumie nie dzielimy oddziały na lepsze i gorsze ale jakby taki podział zastosowac to Sikur od już długiego czasu najsilniejsza i najbardziej aktywna filia w Pikurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek_W jestem w temacie, swojego czasu z Tobą rozmawiałem ;-) ale pewnie mnie nie pamiętasz, byłem na zlocie Twingo.. w Zabrzu ale naprawdę dawno - bo ze 2 lata temu. Wtedy rozkminiałem zakup "Żabki" dość mocno się interesowałem tematem, jak widziałem to żywotne były wszystkie oddziały, wtedy.

Jak podkreślam to było dawno i nieprawda ;-) A jakimż to sposobem mogę się zaliczyć do grona SIKUR? :mrgreen: Pytanie może nie z tego tematu, ale musiałem je w końcu zadać ;-) No chyba, że robimy totalnie nowy klub.. Wyłącznie Megane Club ;-) hiehie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że robimy totalnie nowy klub.. Wyłącznie Megane Club ;-) hiehie ;-)
błagam tylko nie Megane Club bo mi sie z Megane Club Kielce kojarzy :) :mrgreen: :-/

 

[ Dodano: 2006-10-26, 22:17 ]

SIKUR to tylko oddział :) a do tego marny :) mają takie same naklejki jak wszyscy 8-)

 

Hahaha , dobre.

Rysiu sie na żartach zna :) :)

 

a wiesz że teraz to KIKUR rośnie w siłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha , dobre.
Rysiu sie na żartach zna :) :)

a wiesz że teraz to KIKUR rośnie w siłe :mrgreen:

Ja się znam na żartach ale chciałem kolegę wprowadzić;-)

A faktem jest ,że Kikur ostatnio zaczął się reanimować i oby tak dalej !!!

 

[ Dodano: 2006-10-27, 00:38 ]

A jakimż to sposobem mogę się zaliczyć do grona SIKUR? :) Pytanie może nie z tego tematu, ale musiałem je w końcu zadać ;-) No chyba, że robimy totalnie nowy klub.. Wyłącznie Megane Club ;-) hiehie ;-)

Wpadnij na jakiś nasz zlot, ujawnij się na grupie dyskusyjnej Pikur-a,oramkuj i oklej bryke i już będziesz w rodzinie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!