Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Soft - wersja oprogramowania w MII


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam MEGI II 1,9 dCI z 2004 i chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób, oprócz wizyty w ASO, można sprawdzić wersję oprogramowania zainstalowanego w komputerze pokładowym. Może sa na to jakies kombinacje typu manetka, przycisk Start itp itd.

Wielkie dzięki za info i Pozdr

;-)

Konrado76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=858

 

"Tryb testowy włącza się tak.

1. Karta do czytnika

2. auto na luzie

3. naciskamy przycisk prawej manetki

4. wciskamy start trzymając przycisk manetki

5. pojawia się tryb testowy, puszczamy przycisk manetki.

6. przeskakujemy przyciskiem prawej manetki

7. wychodzimy pikulcem zerowania liczników."

 

dodam od siebie, że kombinacja nie wchodzi po zgaszeniu silnika, trzeba zasugerować samochodowi, że się wysiadło i wsiadło znowu ;d można też odpalić silnik od razu włączając tryb serwisowy - zamiast trzymania guzika start, możemy go nacisnąć przy sprzęgle [oczywiście trzymając guzik manetki];d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, postaram się jutro sprawdzić.

Ps. O ile dobrzez zrozumiałem, sekwencja manetka+START powinna być uruchamiana bez uruchamiania silnika, czyli wsiadam do auta, wkładam karte do czytnika, Auto na luzie, wciskam manetkę, następnie trzymając manetkę wciskam przycisk START (bez sprzęgła albo hamulca, bo włączę silnik) do uruchomienia trybu testowego itd.

Dzięki i pozdrawiam.

Dam znać o rezultatach

Konrado76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...

pipik, manetka to wystające z prawej oraz lewej strony kierownicy dźwignie (do kierunkowskazów lub wycieraczek). Na końcu lewej powinieneś mieć przycisk do automatyki świateł, na prawej 2 przyciski do sterowania komputerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Powitać właśnie wczoraj się pobawiłem i zrobiłem tryb testowy.Mam soft 9,03 i jak się doczytałem są nowsze,teraz ciekawi mnie;jeśli chciałbym zaktualizować wersję na nowszą co w ten sposób zyskam?robił ktoś coś takiego?czy to tylko wyrzut $$?bo jak wiadomo takie cuda wianki to chyba tylko w ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!