Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiono i wymieniono 2 nowe opony letnie na tylnej osi.

Tym razem Pirelli P1 Cinturato Verde 195/65 R15 91 V

Przy okazji zostały wyważone niedawno zdjęte zimówki.

Już gotowe czekają na swój następny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antracyt, gratulacje zamontowania gniazda USB. Ja zamontowałem we wnęce pod radiem, wydawało mi się że to odpowiednie miejsce do ładowania telefonu i kamerki.

 

No i dzisiaj wymieniłem przepalone żaróweczki podświetlenia przycisków opuszczania i podnoszenia szyb. Trochę zabawy z lutownicą i ledy zamontowane :)

Edytowane przez bolow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie sporo się działo.

- Megi dostała nowe złącze haka (stare się w palcach rozlatywało)

- podłączenie radia Update List oraz wyświetlacza

- pociągnięcie instalacji do czujnika temperatury zewnętrznej plus zamontowanie tegoż czujnika

- przegląd klimatyzacji + nabicie i nowy filtr kabinowy

- komplet nowych świeczek + filtr powietrza

- świeżutki ELF i filtr oleju

- a dzisiaj właśnie skończyłem wymianę wtyczek świateł mijania z plastików na ceramiczne

 

uffff... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę w ostatnim czasie meganka miała humory i ma nadal (obroty szaleją sobie od 700 do 1200), a miała wymieniany regulator napięcia, sprzęgiełko na alternatorze oraz pasek osprzętu przez mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek wymieniony olej w skrzyni biegów, wymieniony cały płyn hamulcowy oraz wymienione linki od ręcznego. W sobotę serwis klimy z nabiciem i odgrzybianiem. I mycie bo już jej się należało, a żona się nie kwapiła z podjechaniem na myjnię :)

 

Mój znajomy mechanik powiedział, ku mojej radości, że nie widział jeszcze tak zadbanej Meganki III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomienie dziennych CLIPem. Diagnostyka ogólna auta. Wyszło super.

Do tego zamontowałem tablice forumowe, zamontowałem oświetlenie tablicy rejestracyjnej tylnej LED, zamontowanie żarówki LED w schowku oraz dzienne LED.

Jak na razie wszystko zrobione na tip top. Teraz już tylko lecą km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!