Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Xenony Hid w lampach sonar? da rade?????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie, a mianowicie:

Posiadam lampy firmy sonar angel eyes 03+ i chciałbym założyć xenony hid do nich ale o ile wiem to otwór w ktróry wkłada się żarówke jest zbyt ciasny zeby przecisnoł sie w nim żarnik:(

 

Wiec pytanie do tych którzy orjentują sie co nieco w temacie, czy da rade coś zrobić..? a zależy mi bo strasznie blisko swiecą mi h1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy po wsadzeniu w lampy firmy sonar plastik nie zacznie sie odszktałcać. Oczywiście, że da się to zrobić. Może to być tylko kwestia zrobienia dziur na przewody od palnika. Zależy jaka lampa. :mrgreen: Da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.parking policyjny jak dobrze pójdzie.

to na pewno nie ale tu wstawił bym inny punkt:

2. OGROMNY WKUR... KIEROWCÓW JADĄCYCH Z NAPRZECIWKA :!::!::!::!::!::!::!::!::!:

 

Nie rób wiochy człowieku... chcesz mieć ksenon ? Kup sobie lamy do tego przeznaczone, zamontuj system automatycznego poziomowania i spryskiwacze .... a jak nie masz kasy ... to jest takie polskie stare dobre przysłowie:

Jak nie ma człowiek miedzi to na dupie siedzi.

 

PS

Sorry za dość mocną reakcję ale te wszystkie :evil: pseudo ksenony bym powybijał osobiście :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho sprzedaj te sonary jak są jeszcze w dobrym stanie, bo za niedługo to na śmietnik polecą, wiem co mówie bo na codzień zajmuję się tuningiem, i w kółko ktoś przyjeżdża na zakładanie różnych dziwactw, i takie zakładamy, a potem przyjeżdżają ze jest lipa z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolex, jak ma dobrze ustawione lampy to nikogo nie oslepiasz

 

chrzan49, znam wiele osób sam miałem zestaw hid w innym aucie i parę kontroli i akurat za to nie słyszałem jeszcze żeby policjant dowód zabrał, a co do parkingu policyjnego to po co takie głupoty piszesz...

 

xluki, w tych lampach dość mocny jest ten plastik szybciej popęka od wysokiej temeperatury niż się odkształci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!