Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gdzie szukać filtrów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałbym sprawdzić w jakim stanie są filtry w moim Sceniku I ph I.

problem jest w tym ze nie mam odpowiednij książeczki, a jak zajrzałem pod maske to nic filtropodobnego nieznalazłem, prócz filtru paliwa.

Mogłby mi ktoś pomóc?

 

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien, że to był filtr paliwa? Bo z tego co wiem jest on na zbiorniku paliwa. Chyba, że masz dizla, co nie wynika z opisu.

Filtr kabinowy - przy schowku pasażera.

Filtr oleju z przodu po lewej przy alternatorze

Filtr powietrza - no.. tu bym musiał zobaczyć jak to wygląda u Ciebie pod maską, ale na pewno masz czarną karbowaną rurę, która biegnie od przodu samochodu do filtra powierza, idąc za nią dojedziesz gdzie masz filtr.

Jest jeszcze filtr par paliwa, znajduje się przy prawej lampie (przynajmniej u mnie) ale jego generalnie się nie wymienia.

No i filtr oleju automatycznej skrzyni biegów, ale to Cię chyba nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz moze jak dostać się do filtru kabinowego?

Zanurkuj pod schowek, przy konsoli centralnej jest klapka przykręcona śrubką, odkręcasz śrubkę, przesuwasz klapkę w kierunku kabiny i filtr wypada.

:mrgreen: jest to dokładnie opisane łącznie z manualem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

oki dziekuje wszystkim za pomoc i przepraszam ze tak dlugo to trwalo

a teraz do meritum -

filtr paliwa - ni ma - nie moge odnaleźć - mialem to szczescie (w nieszczesciu) że obok stala megii ale jakies 3 lata starsza - nie pamiętam dokladnie - i ona tak ona tak, ona filtr paliwa ma po prawej stronie zaraz przed bakiem - ustawiony prostopadle - ale u mnie w tym miejscu bak ulozony tak samo, przewody ida, ale filtru nie ma <zalamka> wiec ponawiam pytanie gdzie szukac? - moja renia jest z drugiej polowy 2002 roku - wiec to bedzie pewnie jedno z ostatnich wydan w budzie "I" - uslyszalem ze moze byc z pompą paliwa <ok> ??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!