Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Meganka zalana w środku (wykładzina)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wsiadłem do auta które stało przez weeknd, od razu poczułem niemiły zapach jak by coś zgniło, okazało się że praktycznie cała wykładzina pod gumowymi dywanikami jest mokra z tylu po wcisnięciu wykładziny (materiałowej) robi się kałuża, część wody udało mi się wybrać przy pomocy ręcznika ale i tak jest jeszcze bardzo mokra a pogoda nie sprzyja schnięciu,

czy jest możliwe zdjęcie całej wykładziny z podłogi?

 

Skąd ta woda, pewnie jakis przeciek, ale gdzie go szukać, przypominam sobie że kiedyś po deszczy jak zachamowałem to poleciała struzka wody gdzieś z sufity , z przodu od strony pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malefisto, jeśli ta meganka w avatarze to ta "przemoczona" to posprawdzaj odpływy z rynienek szyberdachu, ewentualnie sprawdź szczelność zamocowania anteny. To częsty powód przecieków. Jest to już opisane w tematach na forum. Szukajka powinna być pomocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malefisto, a z przodu masz tez wodę ??, może leci z okolic drzwi ? albo np. z okolic tylnych lamp... miejsc może być sporo... trzeba szukać, ja np. miałem z przodu od strony pasażera też taką kałużę że woda stała... okazało się że pozapychały się dziury odprowadzające wodę i leciała do środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś wrzucic zdjęcie szyberdachu z zewnątrz?Najlepiej powiększona spoina między szybą i karoseria <piwko>

Kupiłem 98r z dwoma szyberami ale sa na amen zalepione jakąś substancją-mam zamiar to wydłubac ale chce się upewnić czy to nie jakas uszczelka.

Acha-czy może mnie ktoś oświecić co powinno być na panelu w suficie ?mam na mysli otwór obok immobiliser i swiateł wewnętrznych(pewnie jakiś przełącznikale go nie ma więc pytam).

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu też było mokro ale jednak z tyłu bardziej pewnie dlatego że ta mata- gąbka pod tapicerka jest grubsza z tyłu niż z przodu.|

Gdzie znajdują się te kanaliki odprowadzające wodę z szyberdachu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może leci z okolic drzwi ? albo np. z okolic tylnych lamp... miejsc może być sporo... trzeba szukać, ja np. miałem z przodu od strony pasażera też taką kałużę że woda stała... okazało się że pozapychały się dziury odprowadzające wodę i leciała do środka

 

Z tylnych lamp to chyba by się do bagażnika lało. Ja stawiam na szyberdach, antenę albo jak wskazałeś dziury odprowadzające wodę. Jako że mam teraz ten sam problem z kałużą, a widzę że woda kapie z lewej części samochodu to jeśli są z prawej strony jakieś dziury odprowadzające to może są zatkane.

 

Gdzie zlokalizować i jak przepchać te odpływy ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!