Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Instrukcje obsługi


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, że na "Moje Renault" po zarejestrowaniu można pobrać instrukcję obsługi do dowolnego Renault. Trzeba jednak wypełnić specjalny formularz potwierdzający fakt posiadania auta. Dla chcących pobrać instrukcję do innego renault niż się ma może wystąpić wtedy problem, bo w w/w formularzu należy podać chyba poprawne dane (np VIN, dane osobowe). Dla faktycznie posiadających daną Renówkę nie powinno być problemu. Właśnie stamtąd ma instrukcję do swojego Scenica III. Papierową dostałem również przy zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż! Forumowy Download ma pewne ograniczenie co do wielkości pliku, pewnie Admin mógłby to jakoś umieścić, ale musiałby mieć plik.

Proszę, prześlij mi go na [email protected]

Jeżeli chodzi o ten plik z instrukcją na Downloadzie to jest on podlinkowany na zewnętrznym serwerze hostingowym, po prostu plik wyekspirował i trzeba go załadować ponownie. I tu się pojawia problem, coraz więcej takich darmowych serwerów hostingowych pada, a właściwie są zamykane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

proszę o podpowiedź gdzie po zalogowaniu się na stronie Renault.pl do "Moje Renault" można pobrać instrukcję obsługi po Polsku? W zakładce moje samochody u mnie brak opcji "...instrukcja Twojego samochodu".

Interesuje mnie instrukcja obsługi do Grand Scenica II rok 2004 1,9 dCi.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czemu ale po zalogowaniu na "Moje Renault" nie ma takiej opcji jak "instrukcja obsługi" :/ czy może być to spowodowane tym ze auto jest sprowadzone z Holandii? i druga niedogodność to taka ze na stronie Renault informacje są po Holendersku. Można to jakoś zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wchodzisz na te stronę? - http://www.renault.pl

zakłdka - moje renault/moje samochody i po prawej stronie E-Guide. To jest instrukcja do Twojego samochodu i po polsku.

Edytowane przez aniewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zalogowaniu jest dostępna instrukcja obsługi auta.

Moje samochody>Lista moich samochodów>Instrukcja obsługi mojego samochodu.

Poniżej screen.

 

screensks.jpg

 

No własnie problem polega na tym ze nie mogę :/ tylko tyle mam

post-49022-0-75213000-1344712806_thumb.jpg

post-49022-0-92652600-1344712811_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, poszukuję instrukcje obsługi WKŁ Sam naprawiam Renault Megane I phI, są to pliki .pdf są to pliki podzielone na strony 0-020, 020-..... itd. kiedyś to posiadałem, zrobiłem format dysku i nie moge nigdzie tego teraz pobrać, jak ktoś może to proszę bardzo o wysłanie ne email, [email protected] albo podanie linku na forum :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobranie pliku o rozmiarze powyżej 1 MB (4,93 MB) wymaga opłacenia kosztów transferu z serwerów Chomikuj.pl. Jak wejść na ftp PIKUR-a

 

Link ftp://renault:[email protected]/ nie działa

Edytowane przez SZYLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!