Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Instrukcje obsługi


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie sugestii jednego z forumowiczów dotyczącego jak w temacie jakie wydanie polecacie i na czym opieracie swój wybór. Bo ja mam instrukcję ale taką ogólną dodawaną oryginalnie do auta, a tam za dużo nie ma ciekawostek technicznych!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz Cię zlinczują...

podaj na PW swego @ to Ci wyślę intrukcję ogólną, dodawaną do auta w wersji oryginał w języku polskim i tam masz wszystkie "ciekawostki techniczne" opisane

Edytowane przez mrarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie sugestii jednego z forumowiczów dotyczącego jak w temacie jakie wydanie polecacie i na czym opieracie swój wybór

Swój wybór opieramy na rejestracji na stronie My Renault, z podaniem numeru VIN swojego auta i kliknięciu w przycisk "guide".

odpowiednia instrukcja sama się znajdzie w j.polskim, choćby nawet auto było w Belgii kupowane po raz pierwszy i wszystkie pozostałe opisy były w ichnim języku.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Albo źle sprawdzałem albo nie ma już możliwości odnalezienia instrukcji obsługi. Scenic III zatrzymał się na wersji phI. Nigdzie nie mogę dostać opisu do phII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

hej,

Mam problem z zalogowaniem się na ftp'a. dostaje komunikat

530 Login authentication failed

hasło się zmieniło dla tego użytkownika? Czy to ja jeszcze coś źle wpisuje?

użytkownika "pikur" mi znajduje

331 User pikur OK. Password required

 

ok teraz mam to:

-1 Timeout error occured

 

były włączone zabezpieczenia że po kilku nieprawidłowych próbach logowania user jest blokowany? jak tak to najprawdopodobniej zablokowałem usera.

Edytowane przez Irvis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do FTP-a PIKUR-a został podany 29 październik 2006 - 22:17

Od tego czasu dużooo się zmieniło

Przeglądnij Dwonload forum, na pewno znajdziesz to czego szukasz, a nawet więcej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

W dziale pliki - dział dokumentacje pod nazwą - Megane II Cabrio - diagnostyka dachu cz.1 oraz 2 i 3 (w trzech plikach). Plik nr 1 przypięty na pierwszej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sparco.405 napisał:

Wogóle nie widzę działu Pliki

Przejedz do góry tematu najedz na zakładkę "Przeglądaj" i wtedy zobaczysz poniżej zakładkę "pliki". Jak byś nie trafił to proszę.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pliki" pokażą się jak rozwiniesz dział "Przeglądaj".  Gdyby było Ci za mało tych trzech pdf z działu "pliki" to mam jeszcze jeden pli pdf odnośnie cabrio - NT584A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!