Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Światła przeciwmgłowe przód PROBLEM


Rekomendowane odpowiedzi

Podepnę się pod temat. U mnie nie działają przednie ani tylne przeciwmgielne. Jak przełączam na dźwigni to się nie zaświeca ani kontrolka, ani światła. Zdjąłem dziś dolną obudowe kierownicy i tam faktycznie był jeden kabelek odlutowany. Kiedy go przytknąłem tam gdzie ma być to zapalały się tylko tylne światła i kontrolka od nich, a przednie nie chcą działać. Pytanko do elektryków, co to może być? Bezpieczniki sprawdzane i są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Witam, ja mam prośbe czy jest gdzieś na forum schemat podłączania halogenów, bo poprzedni właściciel powiedział mi, że stare halogeny mu ukradli i kupił nowe tylko nie podłanczał. Wie ktoś jak to zrobić i czy jest jakiś schemat do wykonania tej czynności. Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swoją Megane całkiem niedawno i mam podobny problem ze światłami przeciwmgielnymi. Włączam a tu nic. Rozebrałem - jak sugerujecie ten włącznik, ale tam wszystko wygląda dobrze. Co jeszcze może być przyczyną?? Bezpieczniki sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaku89,

Ja bym zaczął od sprawdzenia żarówek czy oby na 100% są sprawne, potem sprawdziłbym złączki podłączenie przewodów do lampy, dalej sprawdziłbym same przewody czy jest na niech "U" itd po nitce do kłębka.

Kaliomekki,

Zdejmujesz osłonę od spodu (nie wiem na jakie wkręty masz ją dokręconą) i powinno być widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes

Żarówki wszystkie sprawdziłem i są ok, złączki dociskałem i sprawdzałem - już do nich nie dochodzi prąd. Może rozbiorę ten cały przełącznik i sprawdzę czy na krótko będą chodzić. Tylko które kabelki zewrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i jest następny problem :-( Jak sie okazało mam halogeny ale niestety nie widać żeby była jakaś instalacja tzn. kable itd. :-( Chyba poprzedni właściciel kupił tylko nowe halogeny żeby ładnie auto wygladało :-/ Mam pytanie czy da się podpiąć halogeny tak że przy włączaniu przeciwmgielnych na manetce po lewej stronie kierownicy włączały sie i przednie halogeny czy lepiej zrobić osobny włącznik do halogenów?? Pomóżcie... <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!