Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Grand Scenic '04] Zwykłe koło zapasowe


Rekomendowane odpowiedzi

W miejscu, o którym piszesz jest oryginalne mocowanie zapasówki w Grandzie.

 

Jest to komplet - koło z windą do opuszczania.Można dostać na allegro.

Problem braku zapasu rozwiązany jest zestawem naprawczym, który jest pod tylnymi fotelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem braku zapasu rozwiązany jest zestawem naprawczym, który jest pod tylnymi fotelami.

 

Tak, tylko zestaw naprawczy o ile pamiętam skuteczny jest do 6mm uszkodzenia, a przy większym pozostaje tylko laweta , ja wole zapas.

Pozdrawiam i dziekuje za podpowiedz – już szukam na aukcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, myślałem że szukanie koło z windą do opuszczania to kwestia tygodnia, ja szukam od dwóch miesięcy i nic. Będę bardzo wdzięczny za podanie jakiegoś namiaru, ponieważ jazda bez koła zapasowego jest coraz bardziej stersująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Dla szukających windy do zapasu w grandzie - łatwiej i taniej kupić windę do espace. Jest prawie taka sama. Do scenika chcą nawet ponad 500 zł, a do espaca mozna kupic za 150. Niestety coś za coś. Trochę trzeba pogłówkować z mocowaniem bo fabryczne śruby w sceniku pasują ale prawie, więc zrobiłem z grubej blachy - 5 mm, podstawę do której przymocowałej windę od espace. Otwór w podłodze bagażnika pasuje idealnie. I koło wisi sobie idalnie, i nie mam strachu przed użyciem zestawu naprawczego. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

girs, Witam serdecznie. Widzę, że ten post był pisany w dość odległym czasie, ale być może będziesz mógł jakoś pomóc. Zakupiłem windę od Espace, którą chciałbym zaadoptować do Granda II.

Mam prośbę, abyś przybliżył trochę temat przeróbki mocowania z dodatkową blachą /gdzie i jak ją zamontowałeś/. Może jakieś fotki?

Jeszcze jedno pytanko - czy pełnowymiarowe koło można na tym zawiesić. Głównie chodzi o to, czy blokada linki zaskoczy po dociągnięciu koła do podwozia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_r_z_e_m_o, Masz rację. Nie boli, ale najpierw trzeba przeczytać dokładnie o co chodzi. Link do którego mnie kierujesz dotyczy ori windy do Granda, a ja piszę o zaadoptowaniu trochę innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!