Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

chiptuning 1,9 dCi 130KM


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zrobieniem chiptuning-u, dzisiaj w oko wpadła mi taka aukcja:

http://www.allegro.pl/item620264275_chiptu..._z_hamowni.html

Proszę Was o opinie oraz jeżeli ktoś wie gdzie w okolicach Jeleniej Góry, Legnicy bądź Wrocławia wykonać dobrze chiptuning proszę wskazanie takiego punktu.

I jeszcze jedno - po takim zabiegu jakie będą różnice w 130 konnym silniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie żona zabije - przyszedł zwrot z PIT-ów 1300zł i 1100zł wczoraj zostawiłem we Wrocławiu - chiptuning wykonany.

 

Co mnie zdziwiło to autko niby fabrycznie ma 130KM na hamowni przed zabiegiem wykazało zaledwie 126KM, facet mówił że to i tak bardzo dobry wynik jak na 5,5 letnie autko z takim przebiegiem - czy to prawda?

Po zabiegu 161KM - proszę Was o ocenę czy tak powinno być - bo mnie wydaje się ze przyrost mocy jest przyzwoity.

 

:-? Teraz pozostało tylko jakoś łagodnie to żonie wytlumaczyć że to dobra inwestycja :-|

 

PS

Przy powrocie z Wrocławia na tym kawałku A4 (28 km) jechała bardzo fajniutko - czuć różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie zdziwiło to autko niby fabrycznie ma 130KM na hamowni przed zabiegiem wykazało zaledwie 126KM,
zaledwie...???

Bardzo dobrze trzymała serię. :mrgreen:

Moja miała 116,9 przy orginalnych 120hp a moment był 311Nm czyli też troszke poniżej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelp2008, oglądalem na Allegro (nawet doradzalem się na forum co do tej usługi) w cenie 650zł ale facet nie wzbudził mojego zaufania i gwarancji na wykonywaną usługę za zadne skarby nie chciał dać - natomiast tutaj gdzie zrobiłem 1050zł (wynegocjowane z 1300zł) wraz z gwarancją na wykonanie usługi i pomiarami na hamowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rav85, no czytałem temat wcześniej, dlatego byłem ciekaw czy u niego byłeś. Swoją droga w aukcji są jakieś dziwne teksty dotyczące gwarancji :shock: . daj raport jak się wozidło sprawuje po dłuższym czasie.

pozdro.

 

[ Dodano: 30-04-2009, 10:31 ]

a swoją droga dlaczego ty masz 130 a ja 120 km :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kipi, dobre dobre
eeetam dobre :mrgreen:

czy w 2004 były takie wersje? oj..

 

[ Dodano: 30-04-2009, 14:20 ]

nie to żebym coś tam, coś tam..tak z ciekawości pytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!