Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem w niektórych modelach phI, rolety takie w kształcie jakby trapezu, z jednej strony ukośne na drzwiach tylnych pasażerów.

I mam pytanie, czy to są jakieś uniwersalne czy oryginalne dedykowane do scenica? na allegro niestety nie spotkałem, a poszukuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszi, jak znajdziesz to daj namiary, sam bym takie zakupił. Było chyba coś takiego, bo mam dziurki na podszybiach, jakby poprzedni właściciel miał i zdemontował. Chciałem już dopasować takie uniwersalne ale wszystkie dostępne są albo za wąskie albo za szerokie. Co do samego trapezowego formatu to zawsze można dociąć to co jest wystające. Materiał na roletce nie powinien się drzeć ani strzępić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi, chodzi o kształt trapezu, dopasowany do całej szyby w drzwiach tylnych. Z tego co robiłem pomiary to powinna mieć prawie 78cm szerokości u dołu i chyba 54 na górze szyby. Te linki co podsyłasz to zaledwie imitacje roletek przy potrzebnych wymiarach. Zresztą masz sceniola to sobie pomierz jakie szerokości tam wejdą. Na marginesie, próbowałem już tam zawiesić takie jak podajesz- badziewnie to wyglądało. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze w lagynie roleta jest w tapicerce drzwi a w scenicu mozna spotkac takiecos jak tu http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7902244 to wyglada jakby ktossobie sam to zamontował

 

Lekturę regulaminu forum do poduszki polecam. Zapoznaj się z zasadami pisania postów. - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

zgadza się

ja własnie niemoge znależć takiej jak w ogloszeniu ,chodzi o kształt.

 

Lekturę regulaminu forum do poduszki polecam. Doczytaj o zasadach cytowania i pisania postów na forum. - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziwi mnie to, że nie ma takich uniwersalnych, bo przecież to by pasowalo do wielu hetchbecków, zwłaszcza 3 drzwiowych. Są nawet takie zasłonki przyklejane a rolet niet!

 

A gdyby tak obciąć rolete ze skosa, czy dalo by rade, bedzie się pruć?

Jakie rolety polecacie? Z materiału czy raczej takie z pcv z dziurkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!