Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Reasumując : żeby wymienić bezpiecznik od pozycyjnych , to muszę wyjąć akumulator ?

 

Myślałem , że po wymianie żarówki kierunku w MII phII nic równie ciekawego spotkać mnie nie może . Chcę przerobić przeciwmgielne tylne na dodatkowe pozycyjne i trzask , prawej pozycji nie mam . Chyba sobie daruję tą przeróbkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy pisał ze widział juz pare wersji skrzyneczek.

Ja musze wybebeszyć meganke by wymienić bezpiecznik.

Może Tobie się poszczęsciło i w jakiś magiczny sposób Ci się łamie skrzynka ...

Ja tego szczęscia nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pierwszy post na forum <ok>

Ale cóż od czegoś trzeba zacząć :idea:

 

Pytanie

Opisze swój problem:

Używałem zapalniczki jako zasilanie do pompki do roweru :idea: () w pewnym momencie zrobiło sie zwarcie , wynikiem tego jest brak zasilania w zapalnice nie działa spryskiwacz do szyb , jak również nie podtrzymuje zasilanie radia ( radio trzyma 15 minut i sie wyłącza , wcześniej odpalało się i gasło samoczynnie po uruchomieniu auta )

 

Wogóle witam wszystkich :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam.mam problem z bezpiecznikiem ktory znajduje sie na klemie dodatniej jest czarny ma tam oznaczenia cal2 32v dwa razy mi sie juz przepalil podczas zapalania gdzies cos robi zwarcie i go pali mial ktos taki problem juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Trochę się zagalopowałem , bo bo oprócz akumulatora przeszkadza mi jeszcze jakiś moduł z radiatorem ustawiony pionowy . Nie miałem takiego torxa więc sprawa na jutro i aż się boje jakie mogą być niespodzianki , bo skolei nikt tego nie opoisał

napisz czy ci się udało ja dziś mam taki sam problem ;)u mnie wygląda to tak akumulator wymontowany osłona na torksy potem jest coś jakby jakiś moduł(skrzynka) umieszczona kostka którą można rozpiąć nie wiem czy tą (skrzynkę,moduł)można otworzyć bo pod nią widać tylko bezpieczniki ale takie duże jak 40A 70A ale takich 10A od świateł nie widać czy mogą być w tej (moduł ,skrzynce) pozdrawiam czekam na szybką pomocoodpowiedź :!: bo jedno światełko tylko świeci :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniki od świateł są właśnie w tym module połączeń nad tymi "dużymi" bezpiecznikami. Nie wiem dokładnie jak to wygląda w Ph II, ale chyba żeby cokolwiek tam zrobić trzeba cały ten moduł wyciągnąć, bo te bezpieczniki przykryte są dodatkową osłoną i dlatego ich nie widzisz.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

To moj pierwszy post na forum, przepraszam jeśli moje pytanie bedzie nie w tym dziale.

Nie wiem jak się dostac do skrzynki bezpiecznikow w komorze silnika, fajnie było by jak by ktos miał jakąś ilustracje na zdjeciach, wydaje mi sie ze skrzynka jest dzielona.

Chciałem sprawdzić bezpieczniki od opuszczania szyby przedniej od strony kierowcy bo nie dziala a bezpieczniki w kabinie kierowcy są ok.

 

Pozdrawiam.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynka bezpieczników pod maską nie ma nic wspólnego z szybami.Jest tam tylko główny bezpiecznik od skrzynki w samochodzie ale wtedy nie działało by ci pół samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

() w pewnym momencie zrobiło sie zwarcie , wynikiem tego jest brak zasilania w zapalnice nie działa spryskiwacz do szyb , jak również nie podtrzymuje zasilanie radia ( radio trzyma 15 minut i sie wyłącza , wcześniej odpalało się i gasło samoczynnie po uruchomieniu auta )

Mam dokładnie te same objawy :( czy ktoś pomoże w temacie, co by to było? dla Skrzydła nie było odpowiedzi, więc ponawiam prośbę. Bezpieczniki pod kierownicą sprawdzone - są OK.

BTW dziwne to rozłączanie radia po 15 minutach. Głośny biip i po 2 sekundach OFF.

Dzięki z góry - pogoda fatalna, więc bez spryskiwacza słabo się jeździ....

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jutro muszę się dostać do bezpiecznika od świateł prawa strona, jak koledzy piszą w mojej też muszę powyciągać pół auta. Już raz wymieniałem go i powiem szczerze, że szacun dla inż. który wymyślił taki bezpiecznik w tej pięknej skrzyneczce. Mam nadzieję, że zrobię parę zdjęć, to wrzucę je na forum.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!