Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

łożysko do wymiany


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje ustalić numer łożyska przedniego lub jego dokładne wymiary - oczywiście do mojej Megi. Znalazłem dojście do sklepu z łożyskami, różne firmy, ale nie podają według modeli aut tylko według numerów lub wymiarów.

Czy ktoś jest mi w stanie to podać? Czy muszę je ściągnąć i ze starym pojechać na wzór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Optima czy raczej Optimal? Jeśli ten drugi to orginalnego NIemieckiego na 90% nie kupisz. Bedzie to jakaś Chińszczyzna. Jak powiedział mój mechanik, wytrzyma to trzy dni z dzisiejszym :mrgreen:

 

Zadzwoń pod ten nr:

Firma DEMCARS

05-800 Pruszków

Al. Jerozolimskie 458

Tel (022)728-73-73 (022)728-15-40

 

Sprzedają wysyłkowo. Na Allegro pod nickiem demcars. Mają niezłe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

gacek_fm mam chyba ten sam problem. Slychać nasilające sie "huczenie" wraz ze wzrostem prędkości. Wczoraj jeszcze nie bylo tak zle, ale dzisiaj bardziej daje o sobie znać. Jutro przejade się do ASO sprawdzić które łożysko siadło.

 

Chyba, że ktoś z was zna jakis dobry warsztat we Wrocku?

Też chyba szykuje mi sie wymiana łożysk na kolumnach mcpersona... do tego jeszcze slychać dziwne stuki w zawieszeniu przy skręcaniu i hamowaniu.

22 tyś km po Wrocławskiej kostce zrobiło swoje ...... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje ustalić numer łożyska przedniego lub jego dokładne wymiary - oczywiście do mojej Megi. Znalazłem dojście do sklepu z łożyskami, różne firmy, ale nie podają według modeli aut tylko według numerów lub wymiarów.

Czy ktoś jest mi w stanie to podać? Czy muszę je ściągnąć i ze starym pojechać na wzór?

Nr łożyska to: 7701207677.

W sobotę na allego kupiłem nowe, oryginalne łożysko za 120PLN u gościa o nicku tiger_1981. Dwa tygodnie temu gdy byłem u mechanika to za nieoryginalne łożysko zapłaciłem 210PLN (jakieś francuskie). Wtedy mechanik twierdził, że jedno łożysko obowiązkowo do wymiany, natomiast drugie zaczyna się kończyć. Dobrze, że nie zdecydowałem się na wymianę obu naraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Pozwalam sobie odgrzebać wątek, mam pytanie czy podczas wymiany łożyska tylnego koła należy wymienić również pierścień i nakrętkę. Dlaczego pytam - łożysko SNR można nabyć za 60 zł, niestety samo łożysko, bez nakrętki i pierścienia, są również dostępne zestawy np. CX, Optimal po 45 zł. i tam w komplecie są nakrętki i pierścienie.

pozdrawiam

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!