Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Samochód dla wysokiej osoby.


Aine

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję samochodu, w którym osoba ze wzrostem 190 cm i wyżej będzie czuć się komfortowo. Nie będzie obijać kolanami o kierownicę i będzie mieć miejsce nad głową. Nie chodzi mi o vany czy ciężarówki, ale o kompakty, najlepiej z lat 2004 - 2005 <ok> ale nie koniecznie.

 

Jeśli macie jakieś propozycję to będę wdzięczna.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam <ok> ja jako kawaler zazwyczaj poruszam się w pojedynkę lub dwie osoby więc scenic jest akurat ( ;-) ) Wcale nie uważam scenica za duże auto. Przesiadka z htb na tego vana nic nie zmieniła oprócz wygody. Ja bym polecił i to bardzo. Scenic z moich obliczeń spala 0,5l więcej niż htb ale tu wpływa różnica w silnikach (poprzedni 64KM). A jak od święta trzeba coś przetransportować to widać tu duży plus <ok>

U mnie to było tak że każdy uważał że po co mi duże auto a teraz każdy zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

195 cm wzrostu, bez problemów także w Clio III i Thalii tudzież Focusie II i wcześniej w wielu innych. ALe Sceniki biją wszystko inne na głowę: wysoka pozycja za kierownicą i niesamowicie łątwe, wygodne wsiadanie to po prostu rewelka, nie ma mowy żebym przesiadł się na coś niższego o trzydrzwiowym htb nie wspomnę żadnym <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

195 cm wzrostu, bez problemów także w Clio III i Thalii tudzież Focusie II i wcześniej w wielu innych.

 

Sprawdzałeś czy piszesz z rozpędu ?

Siedziałem w Clio III oraz Thalii - przy próbie posadzenia swojego tyłka pierwszy raz walnąłem się w głowę. Pomaga obniżenie siedzenia na max ale z tyłu biada pasażerom. Thalia bardzo podobnie choć miałem wrażenie że Thalia jest ciut większa (jeśli chodzi o otwór dla kierowcy do wsiadania). Ale próby te robiłem w salonie więc nie miałem jak porównywać zresztą o to mi nie chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że w coupe siedzi się inaczej niż w htb, że jest więcej miejsca i lepiej się siedzi wysokim osobom ?

 

Gdzieś też przeczytałam o Oplu Corsie Coupe, pod względem tego siedzenia, czy ktoś to może potwierdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!