Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kto ma telefon w PLUSIE niechaj czyta!!!


Robak

Rekomendowane odpowiedzi

Panie panowie jak co niektórzy już zauważyli plus wysłał do was nowy regulamin (może nie odkryłem ameryki ale piszę nadal): celem nabicia operatora w bambuko piszemy wypowiedzenie umowy na dany numer który posiadamy powodem jest zmiana regulaminu z którym się "nie zgadzamy".

i po tygodniu idziemy i podpisujemy nowa umowę z nowym telefonem na nowym regulaminie, ja tak zrobiłem mimo ze w kwietniu wszystkie 3 numery w plusie przedłużałem i brałem na to nowe aparaty, teraz tez mam 3 nowe aparaty na tych samych warunkach bez żadnych kar i innych tam cudów. pozdrawiam

Jedyny minus to że tracimy dotychczasowy numer ... ale ja poświeciłem numer który miałem od 10 lat ...

 

Telefony na firmy również podchodzą do tej opcji <ok>

dla przykładu dodam że dziś plus w ciągu 15 minut stracił 15 klientów i z powrotem ich odzyskał (całą ekipa z pracy poszliśmy) <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak widać, że Plus w miarę normalnie do tego podchodzi. Kiedy w Orange była zmiana regulaminu, to kazali nam zrobić raport takich klientów, żeby później mieli trudniej kupić nową aktywacje. Ponoć mieli płacić kaucje (400zł), do końca nie wiem jak to się skończyło, bo zmieniłem dział.

A jeśli chodzi o zachowanie numeru, prywatnie mogę powiedzieć, że jest taka możliwość przynajmniej u nas.

Jeśli bardzo komuś zależy to oni już wiedzą do kogo wysłać maila lub zadzwonić, żeby "uwolnić" numer i przypisać go do tego salonupunktu gdzie się bierze nową aktywację. W zależności od systemu może to chwilę potrwać (tzn. 1-2dni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdunman, ja powiedziałem tak (bo to była linia obrony- pan jest długoletnim abonentem itd pakiety minut itd...) ślubu z numerem nie brałem z waszą siecią też nie wziąłem a przez dziesięć lat traktowaliście mnie jak teściowa żadnych profitów same kłody pod nogi, mam okazje was orżnąć to was orżnę ... pani poczerwieniała i podsunęła umowę do podpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!