Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Awaria karty. Jak ja otworzyć?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam - mam problem z kartą. A mianowicie coś w niej nie łączy (zimny lut?).

Tzn. jak sie ją pościska - to zaskakuje.

ewidentnie jakby była jakaś przerwa - co mnie nie dziwi, bo karta nie jest zbyt przychylnie traktowana - często zginana, zrzucana na ziemię...

 

Czy ktoś próbował otwierać taką kartę?

Widzę, że jest chyba sklejana po obwodzie obudowy i tak sobie myślę, aby przejechać

na około nożem z ostrzem wysyniętym na 2 milimetry.

Ale może jest inny sposób?

 

 

D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował otwierać taką kartę?

Widzę, że jest chyba sklejana po obwodzie obudowy i tak sobie myślę, aby przejechać

na około nożem z ostrzem wysyniętym na 2 milimetry.

można ją rozpołowic.Z tym,że ja bym na pewno tego sam nie zrobił.

Ostatnio robiłem to u gościa który sie zajmuje naprawą kart.Pół godziny roboty_koszt 50zł.Miałem taki sam problem z kartą jak Ty,teraz od jakiegoś miesiąca śmiga jak nówka <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź - skorzystałem z rady i udałem się do "naprawiacza kart".

Koszt 50,00zł. Zrobił jakieś czary-mary i karta działa. Podobno nagminnie padają na tych kartach (mechanicznie) jakieś elementy (od naprężeń).

Co mnie zdziwiło - to mogłem kupić od ręki dodatkową kartę, ale tylko do odpalania samochodu (inne funkcje; pilot nie działają). Jest to ewidentnie stara, używana karta od innego samochodu. Działa bez problemu.

Moje zdziwienie wynika z faktu, że wielokrotnie czytałem na forum iż karty od innego samochodu nie da się przystosować do drugiego...

Także informacje podawane na forach mogą też być czasami błędne.

D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Mam problem z kartą, wogóle nie jest odczytywana. Może ktoś też mial taki problem to proszę o pomoc. Może ktoś wie gdzie w olicach Łodzi, Piotrkowa, Radomia lub Kielc się tym zajmuje. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogóle nie jest odczytywana
co to znaczy? Nie wykrywa karty w czytniku, nie możesz otworzyć drzwi, uruchomić sinika?

Sprawdzałeś drugą? Czy próbowałeś wymienić baterie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!