Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czujnik świateł cofania


gerard

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim znowu zostanę wyrzucony na "złom" pragnę dowiedzieć się czy jest możliwość naprawy w garażu czujnika świateł cofania. Jak to zrobić, gdzie się znajduje? Żarówki sprawne.

 

[ Dodano: 2009-06-18, 18:22 ]

Ludzie, czy nic Wam nie wiadomo na temat włącznika świateł cofania? Forum jest też po to by sobie pomagać, prawda?

 

[ Dodano: 2009-06-19, 13:53 ]

Drodzy forumowicze, tylu Was to czytało i nikt nie jest w stanie mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rysunek od dołu gdzie jest czujnik sprawdz czy przewody nie spadły zdejmij je z czujnika połacz jakimś przewodem jeżeli światła zaświecą to czujnik uszkodzony .

Czujnika się nie naprawia tylko wymienia. Jezeli po złączeniu nie zaswieci to masz problem na instalacji

post-3001-1245485935_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Aine, gdzie odczytałeś moje wołanie o pomoc jako "żądanie". Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2009-06-20, 13:44 ]

Przepraszam, Aine, powinienem pisać w rodzaju żeńskim, jeszcze raz przepraszam.

 

[ Dodano: 2009-06-20, 13:50 ]

Serdeczne dzięki - Nel - za rysunek, który ułatwi usunięcie usterki. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2009-06-18, 18:22 ]

Ludzie, czy nic Wam nie wiadomo na temat włącznika świateł cofania? Forum jest też po to by sobie pomagać, prawda?

 

[ Dodano: 2009-06-19, 13:53 ]

Drodzy forumowicze, tylu Was to czytało i nikt nie jest w stanie mi pomóc?

 

Tak właśnie odebrałam te słowa. Forma w sposób jaki to napisałeś nie dała mi dużo do myślenia.

Wiesz, to oczywiste że forum jest żeby sobie pomagać i nie jest trudno pogrzebać w instrukcji serwisowej.

 

pozdrawiam i życzę rozwiązania problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie odebrałam te słowa. Forma w sposób jaki to napisałeś nie dała mi dużo do myślenia.

Wiesz, to oczywiste że forum jest żeby sobie pomagać i nie jest trudno pogrzebać w instrukcji serwisowej.

 

pozdrawiam i życzę rozwiązania problemu

 

 

Witam, wszędzie stawiałem znaki zapytania, nigdzie nie użyłem wykrzyknika, ani nie pisałem dużymi literami. Ufam, że moje wytłumaczenie zostanie przyjęte.

Co do usterki, zapewne zostanie z korzyścią dla mnie usunięta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!