Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz, jak to mówią, dziadek dziadkowi nierówny ale jestem za odbieraniem prawka w pewnych sytuacjach - badania chyba by były wskazane w takim wieku :),

mojemu koledze wyjechał taki mniej juz zaradny dziadek, myślał że zdąży zjechać z ronda a tu zonk kumpel wjechał na zielonym, jedno auto przed dziadkiem zdążyło a dziadek już nie, całe szczęście że odbił i walnął bardziej w tył bo tak to by dziadziuś pozostał bez babci na tym świecie - dodam ze walnął konkretne skoro kumpla Omega Combi poszła do kasacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę dziś do Częstochowy i jedzie kolumna pojazdów jak to w korku (jakieś 20) Oczywiście prędkość przelotowa to tak 90/100 a w zabudowanym zwalnialiśmy tak do około 60 ,jechałem chyba trzeci od końca. Nagle dolatuje gość z dwoma jajami na przodzie i na siłe zaczyna nas spychać na margines,klnie przy tym na radiu jak szewc ale my spokojnie jedziemy.Nagle gość nie wytrzymał i zaczął wyprzedzać-gazując i redukując na maksa bo z przeciwka non stop jechały autka.Przez około 7 km tak nas na silę wyprzedzał a jak juz wszystkich wyprzedził to skręcił w lewo na orlena i czekał na wjazd ze swojego pasa ,że wszyscy go znów wyprzedzili :) Przez radio powiedziałem mu tylko dwa słowa których boje się tu użyć choc myslę ,że nie zmieni swojego stylu jazdy bo przecież bema wszystko może i zawsze musi być pierwsza :)

Nie cierpię takich kierowców którzy maja za nic bezpieczeństwo na drodze a wyobraźnia stylu jazdy kończy się im na przednim zderzaku ich samochodu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc do pracy wkurzył mnie pewien pan, który nie dość, że zaparkował na zakręcie, to w sekundach przed tym jak go zacząłem omijać otworzył drzwi tak, że ledwo wymanewrowałem na lewo, by w niego nie w jechać. Całe szczęście nic na przeciwko nie jechało, bo by była czołówka. Droga w mieście, więc wąska. Wysiadłem z samochodu i wypuściłem strzał w ryja. Wsiadłem do samochodu i pojechałem. Do teraz jestem jeszcze zdenerwowany, przecież mogłem kolesia strzelić razem z tymi drzwiami i by poleciał w hektary... Co za bezmyślność i głupota ludzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziambel, Uważaj, za pobicie psa w tym idiotycznym kraju grożą sankcje karne, całkiem inaczej jak za stosowanie samosądów i przemocy na przedstawicielach własnego gatunku. :mrgreen: Wkurza mnie to a nawet więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w korku na Połczyńskiej miała miejsce zabawna sytuacja, początkowo wkurzała mnie i innych kierowców, a później sam już nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.

Korek. Stoi sobie przede mną dziewczyna w Corsie i za każdym razem jak korek podjeżdża kilkadziesiąt metrów, ona stoi jak wryta i nie rusza, w związku z czym nasz pas stoi, a lewy jedzie. Ja nie chcąc być chamskim, lekko trąbiłem (krótki sygnał), "budziła się" i podjeżdżała. Stojąc tak dłuższy czas kierowcy ciężarówek i inni użytkownicy zaczęli już trąbić dość mocno, także ja nie musiałem. Fakt, byłem zły bo się spieszyłem na praktykę. Po jakimś czasie dziewczyna zjechała na prawo i stała na mojej wysokości, otwiera szybę z pretensją i zaczyna mi wytykać, że trąbię na nią i nie pozwalam jej spokojnie się uczyć do kolokwium :shock: Początkowo zgłupiałem, życzyłem jej powodzenia i odjechałem.

Obserwujcie, co ludzie robią w korkach, czasami na prawdę ciekawe rzeczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten stwór to ma swoje godziny. Zaczyna około 7 rano i jęczy z godzine, potem około 14 to samo i o 22, czasem 23 :-/ Dodatkowo wkurzyła mnie recepcjonistka w przychodni, która wczoraj mówiła, że lekarz będzie od 14 do 15 a był o 8 rano do 9 :evil: Dni jej się pomyliły :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!