FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: Co Was ostatnio wkurzyło? - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

• 94 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Co Was ostatnio wkurzyło? Nie komentujemy tutaj postów innych userów !!!

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   knq 

• Grupa: Użytkownik
  • Silnik:1.4 75KM
  • Przebieg (tys.km):93500

Napisano 19 czerwiec 2009 - 14:02

Ostatnie przeżycia zmusiły mnie do założenia tego tematu wzorem innego forum.
A teraz do rzeczy, bo jestem pierwszy :)
-------------------------------------------------
Mam już dość... Mojego samochodu... Wszystkiego...
Jakieś 3 tygodnie temu mechanik doszedł, ze to padł sterownik. Super. Po jakimś tygodniu, aż dostałem kasę od razu wszystko pozałatwiałem. Kupiłem używany sterownik (allegro), załatwiłem faceta, który zdejmie immobilizer(allegro - 3 razy taniej niż w sąsiednim Płocku), żeby to wszystko funkcjonowało. Facet od sterownika wysłał go następnego dnia (wszystko już było opłacone) do tego który miał zdjąć immobilizer. Facet miał wysłać w poniedziałek, zadzwoniłem - nie wysłał bo bla bla. We wtorek mówi, że na pewno wyśle. Dzwoni w środę, żeby powiedzieć, że adres z paczki jest niewyraźnie odbity - chciał odesłać mój zrobiony sterownik do tego, od którego kupiłem!!! Mówię, że ma tą paczkę wysłać do mnie na mój adres z allegro - dla pewności podyktowałem. Dzisiaj przychodzi paczka - za pobraniem 150 zł, myślę sobie - jak to przecież już mu zapłaciłem i nie 150 zł a 120 zł! Paczki nie odebrałem, bo nie miałem pieniędzy i chciałem wyjaśnić zaistniałą sytuacje. Okazało się, ze są aż 3 możliwości!
1. Mój sterownik dostał ktoś inny za darmo, a ja dostałem pompę wspomagania od Punto
2. Mój sterownik jest gdzieś u niego w zakładzie, a ja dostałem pompę wspomagania od Punto
3. Dostałem swój sterownik, tyle, że za pobraniem
I jak tu się nie wściec? Mój samochód od 1,5 miesiąca stoi na parkingu u mechanika, któremu dostarczam części, a nie chciałem, żeby on to załatwił bo załatwił w serwisie sterowników naprawę mojego za 500 zl, chciałem taniej... ale byłoby z pewnością szybciej i pewniej za te 500 zł. A wiecie co jest najgorsze? Że mechanik idzie od jutra na urlop - kolejne 2 tygodnie bez auta, które jest mi ostatnio bardzo potrzebne.
Facet od immobilizera powiedział, że zwróci mi wszystkie koszty na konto - ale tego, że będę latać i wszystko załatwiać? Czego mogę jeszcze od niego żądać i co z tym zrobić? Bo już mi puściły wszystkie hamulce i mam ochotę zabić.
Renault Megane 1.4 75KM '97 rok [I pH I]
0

Sprawdź:

Części samochodowe

Samochody używane

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Mr.T 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Auto:Megane Grandtour II ph I
  • Silnik:1,9 dCi
  • Przebieg (tys.km):199

Napisano 19 czerwiec 2009 - 14:20

knq napisał:

i co z tym zrobić? Bo już mi puściły wszystkie hamulce i mam ochotę zabić.

wyluzować :) - może wypij coś dobrego, albo zapal albo idź po pomoc do płci pięknej i przestań się zadręczać sterownikiem :)
1

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   zawisza1980 

• Auto:Toyota Corolla Verso / Skoda Fabia
  • Silnik:2,2 D4D 136KM / 1,4 16V 75KM
  • Przebieg (tys.km):223000

Napisano 19 czerwiec 2009 - 16:29

Rosnąca cena paliwa :!: :!: :!:
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Rbit 

• Silnik:1.6 16v
  • Przebieg (tys.km):0

Napisano 19 czerwiec 2009 - 17:08

Dokładnie, z tymi cenami paliw to jakaś paranoja! Nie dość, że musimy tankować te szczochy to przykładowo za średnią krajową, którą i tak mało kto zarabia, możemy kupić 5 razy mniej paliwa niż angole.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   meganecoupe02 

• Grupa: Zasłużeni dla forum
  • Auto:scenic I phII & megane GT III phI
  • Silnik:2.0 F4R 140KM & 2.0 M9R 160KM
  • Przebieg (tys.km):200/71

Napisano 20 czerwiec 2009 - 00:54

A mnie podczas podczas powrotu z Warszawy do Płocka wkurzył kot, czarny na dodatek. Próbował w ostatniej chwili przebiec przez drogę, niestety napotkał na mój zderzak przy prędkości ok 60km/h i dokonał żywota. Pomyślałem, że pewnie mi zderzak połamał, o halogenach nie mówiąc ale na szczęście żadnego śladu nie ma. Kot przy pomocy buta został odesłany do rowu. Zadowolony wsiadłem i pojechałem dalej.

Kilka kilometrów później zacząłem wyprzedzać litewskiego tira, wolna droga, piękna pogoda, miałem całkowicie pusty, długi odcinek lewego pasa no to bach na lewo a ten wyprzedzany baran chwilę później bez migacza zaczął wyprzedać poprzedzającą go ciężarówkę. Żeby nie resztki refleksu pewnie teraz bym pisał posty ze szpitala (albo lodówki :evil: ) bo zderzak naczepy był na wysokości moich przednich kół, jakby mnie trącił to nawet by nie poczuł że mnie zepchnął do rowu.
Scenic I phII 2.0 16V, Megane coupe I phII 1,9 dCi, Fiat 126p, Laguna II phII 1,9 dCi, Megane III phI 2.0 dCi.
Diagnostyka CLIPem - kontakt pw.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   knq 

• Silnik:1.4 75KM
  • Przebieg (tys.km):93500

Napisano 22 czerwiec 2009 - 12:09

Dzwoniłem do mechanika... Mówi, że na tym sterowniku kupionym przeze mnie objawy są takie same... I teraz nie wiem: czy sterownik kupiony przeze mnie jest zły, czy facet zdjął źle immobiliser, czy to inna awaria (Komputer ASO pokazał błąd: blokada sterownika).
Po prostu już mi brak slow - 1,5 miesiąca bez auta i końca nie widać...
Renault Megane 1.4 75KM '97 rok [I pH I]
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Human Resources 

• Silnik:k4m po obróbce głowicy:)
  • Przebieg (tys.km):118

Napisano 22 czerwiec 2009 - 14:27

jazda pociągiem do Radomia 3,5 godziny z wawy (110km), ze względu na remont mostu na Warce pociąg jechał przez Dęblin :evil:
cale życie z RENAULT: było; Laguna I 1,8 8v , L II 1,8 16v, LII 1,9dti, LII 2,2 dci, LII 1,9 dci, jest Megane I 1,6 16v, Laguna III 2,0 16v
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   PatrykGDA 

• Auto:Scenic
  • Silnik:2.0 16V
  • Przebieg (tys.km):216

Napisano 22 czerwiec 2009 - 15:02

ceny paliwa w których połowa to podatek....po co mamy płacić az tyle podatku skoro urzędasy na tym zarabiają :evil: trzeba ich wyrzucić wszystkich na bruk.
Ktoś ostatnio zadrapał mi zderzak tylny :evil:
Koszt lakierowania wynosi minimum 250 zł + 200zł na lakier...za co się tyle płaci? :evil:
Zobacz moje auto,AE,spojler, 16",lexsusy -> http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=12340...light=patrykgda
[NAJŁADNIEJSZY NA POMORZU]
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   mati18 

• Silnik:1,9 dT F8Q
  • Przebieg (tys.km):0

Napisano 22 czerwiec 2009 - 19:52

PatrykGDA napisał:

Koszt lakierowania wynosi minimum 250 zł + 200zł na lakier...za co się tyle płaci? :evil:

Spróbuj sam pomalować to się dowiesz ;-)
..:: Renault jest Bogiem, paliwo nałogiem, diesel zabawą a TURBO podstawą... ::..
Uniden Pro 520xl + Sirio ML 145
Moja megi http://megane.com.pl...opic.php?t=5989
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   waldek708 

• Auto:330xd 320d ford focus 1.8i
  • Silnik:1,9dci 148km/3300 357nm/2500
  • Przebieg (tys.km):280

Napisano 22 czerwiec 2009 - 19:59

Co mnie ostatnio wkurzyło?
Pogoda mnie ostatnio strasznie wkurza... :evil:
Ginekologiem nie jestem ale z chęcią zajrzę :P
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   meganecoupe02 

• Grupa: Zasłużeni dla forum
  • Auto:scenic I phII & megane GT III phI
  • Silnik:2.0 F4R 140KM & 2.0 M9R 160KM
  • Przebieg (tys.km):200/71

Napisano 22 czerwiec 2009 - 20:16

waldek708, mi pogoda odpowiada, nie ma kurzu w powietrzu i innego syfu na który mam uczulenie. Nie muszę tez brać piguł które zamulają człowieka i zaspany chodzi :evil:
Minusem takiej pogody jest fakt że fura ciągle brudna :-/
Scenic I phII 2.0 16V, Megane coupe I phII 1,9 dCi, Fiat 126p, Laguna II phII 1,9 dCi, Megane III phI 2.0 dCi.
Diagnostyka CLIPem - kontakt pw.
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Łysy__ 

• Auto:Scenic II phI 05', Scenic I phI 99'
  • Silnik:1.9 dci 120KM, 1.6 8v 90KM
  • Przebieg (tys.km):rośnie

Napisano 22 czerwiec 2009 - 20:57

Sesja mnie wkurza :evil:

;-)
Była... MI phI 1.6 90KM 1996, Była... MI phII 1.4 16V 95KM 2000r,Był... R400 Si LUX 2.0 136KM 1998r
Jest.... Vectra B FL 1.8 16v 125KM 2001r :)i... Szczeniak I phI 1999r :)
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   tomek42007 

• Auto:Było Megane....jest Cordoba
  • Silnik:1.4 16V
  • Przebieg (tys.km):67

Napisano 22 czerwiec 2009 - 21:49

PatrykGDA napisał:

Koszt lakierowania wynosi minimum 250 zł + 200zł na lakier...za co się tyle płaci?

ładna cena :) jakbyś sam malował to baza ok 50zł do tego bezbarwny ok 30zł podkład okolo 25 zł, szpachla 8 zł + papier i rozpuszczalniki 30 zł to masz około 150 zł tyle że oprócz bezbarwnego i bazy reszta zostaje Ci do malowania kolejnego elementu :) a robota to tak jak mati18, spróbuj sam i zobacz na ile wycenisz swoją pracę :)
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   MarkB 

• Auto:megane I ph II
  • Silnik:1,9 dci
  • Przebieg (tys.km):260000

Napisano 22 czerwiec 2009 - 21:51

Dziś(chyba)w nocy jakiś s...(cenzura)spuścił mi powietrze z prawego tylnego koła.
Ja rano do pracy,a tu"flak".
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   waldek708 

• Auto:330xd 320d ford focus 1.8i
  • Silnik:1,9dci 148km/3300 357nm/2500
  • Przebieg (tys.km):280

Napisano 22 czerwiec 2009 - 22:22

No teraz to już mnie coś innego niż pogoda wk.... :evil:
Właśnie mnie moja matrymonia poinformowała,że dostałem z firmy windyfikacyjnej z Bydgoszczy pisemko o zapłacenie 240 coś tam groszy za niezaplacenie na bramce Włoskiej autostrady kolo Bolonii z 2007 roku.
Pismo skierowalo do Polski Autostrade Per Italia.
Jak to możliwe?Przecież gdybym na bramce nie zapłacił to bym nie wjechał/wyjechał.
Tak,że udającym się do słonecznej Italii radzę uważać.....nie jesteśmy u nich bezkarni,znależli mnie po blachach.Oczywiście piszę odwołanie...nie miałem możliwości zrobienia takiego numeru.Chyba,że to radar a Ci z Bydgoszczy coś żle przetłumaczyli :shock:
Ginekologiem nie jestem ale z chęcią zajrzę :P
0

Udostępnij ten temat:

• 94 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »