Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku trzeba powiedzieć o poważnej chorobie. Jestem osobą uzależnioną przez co rodzina straciła do mnie zaufanie oraz ja straciłem mnóstwo pieniędzy. Naturalnie, nie jestem uzależniony od wczoraj, ale można powiedzieć, że dopiero od wczoraj mam świadomość sytuacji. Rozumiecie co mam na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś w warzywniaku zabrakło ziemniaków. W piekarni nie było chleba. Wszędzie masa ludzi wykupujących wszystko na potęgę i sprzedawcy nie będący w stanie zapewnić wystarczającej ilości podstawowych produktów. Sceny jakbyśmy szykowali się do wojny lub nadejścia huraganu. Bo przecież jutro sklepy zamknięte. Masakra.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zaczęło się niewinnie, wymiana oleju i termostatu ....

Skończyło się na...

Wymiana oleju - planowane

Wymian filtra oleju - planowane

Wymian termostatu - planowane

Mega wyciek oleju po wymianie - nie planowane

Wymiana uszczelniacza wału korbowego  - nie planowane 

Wymiana tarczy sprzęgła - nie planowane 

Wymiana docisku sprzęgła - nie planowane 

Wymiana łożysko sprzęgła/siłownik - nie planowane 

 

Koszt końcowy - 2 tysiące PLN - nie planowane, qwa :mad:

Edytowane przez QsOor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj umyłem auto, a dziś przy okazji niedzielnej wycieczki zaparkowałem na szutrowym parkingu przy festynie, którego się po drodze nie spodziewałem. Po kilku godzinach auto całe w kurzu więc na powrocie chciałem tylko opłukać na myjce ręcznej i automat rozmieniający banknoty zeżarł moje 20 zł nie wydając ani jednej monety... Dodatkowo przytarłem lekko przedni hokej w miejscu gdzie bym się tego w ogóle nie spodziewał. Niby piękny dzień i fajnie spędzony ale... nie może być zbyt idealnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Polacy w Chorwacji, wakacyjnie...

20180714_125522.thumb.jpg.fcdee60fc434ca88adc9c389475491a8.jpg404124261_ladylakierunadrzwiachLP.thumb.jpg.f11ad81df34968fb5613027e4acf60ce.jpg

Trzeciego śladu nie umiem sfotografować. Mam nadzieję, że jutro już ich nie będzie (jadę na usunięcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

W sumie to wkurza mnie codziennie setka rzeczy, ale nie tak jak to (nie mam pojęcia czemu zdjęcia są wyodwracane...):

 

Przed myciem:

20181212_160940.thumb.jpg.2733ebe7859484cb4e84eed609d3ba4e.jpg

 

Po myciu:

20181212_171502.thumb.jpg.37240c585d1975228d79030307932804.jpg20181212_171519.thumb.jpg.d3c4c7a1bd658ca843bedd6ee99f13d5.jpg20181212_171535.thumb.jpg.f5dcc42c3900fdefc51d506c362bf4c8.jpg

 

Porysowane są elementy nielakierowane zderzaka, pytanie co z czujnikiem, bo też chyba trochę dostał, no i są ślady na lampie. Sprawdzam zwyżkę AC po zgłoszeniu szkody, ale chyba się zdecyduję, gdyż ogólnie samochód jest zadbany i względnie ładny :)

 

PS: ale szukam też sprawcy - temat spod pracy, więc może coś, gdzieś jakaś kamera złapała... (podejrzewam kuriera DHL)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konwil wyrazy współczucia... Każdą porażkę można jednak przekuć w sukces np. zderzak podmaluj sobie w połysk pod kolor auta. Jak tak zrobiłem u siebie i auto prezentuje się o wiele lepiej :) Przemyśl to sobie bo drugiej okazji może już nie być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem fabrykę trzeba poprawić :) Wg. mnie seryjny zderzak kompletnie nie pasuje do reszty. Rób konwilku jak uważasz, to tylko była taka drobna sugestia z mojej strony (nie miej mi tego za złe) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dużą skodę z AC rób 

2 elementy do malowania, dokładka do wymiany 

u lakiernika dobrego licz 700-1000zł za malowanie 

 

szkoda jak diabli, też przeżywałem podobnie jak ktoś mi przód przeharatał pod sklepem :(

PS maluj dokładkę pod kolor :) 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!