Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

mnie wkurzają wskazania komputera w temacie spalania .

Komputer w Megi 3 dci pokazuje 3.6 litrów ON/100 km, a jak dziś zatankowałem i przeliczyłem , to mi wychodzi 3.8 litra ON/100 km.

Muszę sobie 4-ro paka kupić aby to przeboleć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wkurzył mnie gościu który na 70 jechał nie całe 50km/h. Gdy go w końcu wyprzedziłem na dwupasmówce (90) koło Olkusza pojawił się znak zabudowany a 50m za nim policja. Niestety 103/50. I tak poleciało prawko na 3 miesiące :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

thumb_hosting_zdjec_1497275569__idiota.png

 

Jechałem całą noc ponad grubo ponad 1000km żeby już blisko domu, o mały włos zderzyć sie z [CENZURA] starym [cenzura]!! Nawet sobie nie wyobrażam co by się działo jakbym wyprzedzał w tym momencie ciężarówkę i nie daj Boże inne auto jechało za mną...

"Najlepsze" jest to, że było to może 2-3km od bramek do pobrania biletów... Więc dziadek chyba postanowił, że nie będzie płacić, szkoda,że jego decyzja mogła kosztować czyjeś życie, np moje, narzeczonej w ciąży i brata...

 

Na forum wysławiamy się cenzuralnie, nawet w tym temacie :!: <czerwona>

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył mnie ostatnio serwis wymiany opon. Jednego dnia pytałem się powiedział mi szef za wymianę 4 wlasnych opon 48zł, innego dnia pojechałem wymienili i skasowali 80zł. Okazało się że jest 2 szefów jeden do południa i drugi popołudniami. Nic faceta nie interesowało że wcześniej powiedziano inną cenę. Wydaje mi się że ten tani szef robi drugiego w ciula i bierze hajs do kieszeni bo żadnego paragonu od niego nigdy nie dostałem. Drugi dał mi paragon. Ale mnie nie interesuja ich machloje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Naciągnęli mnie na 30zł, kasa nie warta szarpania się i psucia całego harmonogramu dnia. Stracą dużo więcej, mamy 3 auta i przeważnie tam jeździliśmy. Opinię w sieci też im wystawię bo żadnej jeszcze nie mają :)

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Staram się wspierać pobliskie firmy i sklepy, z prostego powodu że jak padną będę miał daleko. Nawet jak tam czasami kilka zł drożej jest. No ale jak widać nie potrafią niektórzy tego uszanować.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9, 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mechanicy i auto. Po wymianie termostatu, zauważyłem przeciek z obudowy i węża (ten został usunięty). Czeka mnie wymiana uszczelki termostatu (nie wiem czy przypadkiem mechanik nie założył starej), koszt uszczelki oryginału 20zł. A co do auta to miałem wielkiego stresa w sobotę, jak nie chciało odpalić 300km od domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mnie dziś wkurzyło ASO, które wymieniło mi klocki hamulcowe, a po wykonanej usłudze zapytało "a właściwie to dlaczego wymienialiśmy te klocki?":bash:. Cała historia zaczęła się w innym ASO gdzie podczas przeglądu okresowego powiedziano mi, że za jakieś 2000 km trzeba będzie zmienić klocki z przodu (co zrobiłem i faktycznie były do wymiany), a za 8000 km klocki z tyłu. Minął określony przebieg więc kupiłem klocki i umówiłem się na wymianę. Szef serwisu stwierdził, że klocki zużyte były w 50% więc nie trzeba było ich wymieniać <zolta> ale na moje pytanie dlaczego je jednak wymienili zamiast mi o tym powiedzieć i odłożyć usługę na kiedy indziej odpowiedź była w stylu "przyjechał Pan wymienić więc wymieniliśmy" <czerwona> Szkoda słów na takie zachowanie serwisu. Chociaż są też plusy tej sytuacji, przez dłuższy czas będzie spokój z hamulcami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!