Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie przeżycia zmusiły mnie do założenia tego tematu wzorem innego forum.

A teraz do rzeczy, bo jestem pierwszy :)

-------------------------------------------------

Mam już dość... Mojego samochodu... Wszystkiego...

Jakieś 3 tygodnie temu mechanik doszedł, ze to padł sterownik. Super. Po jakimś tygodniu, aż dostałem kasę od razu wszystko pozałatwiałem. Kupiłem używany sterownik (allegro), załatwiłem faceta, który zdejmie immobilizer(allegro - 3 razy taniej niż w sąsiednim Płocku), żeby to wszystko funkcjonowało. Facet od sterownika wysłał go następnego dnia (wszystko już było opłacone) do tego który miał zdjąć immobilizer. Facet miał wysłać w poniedziałek, zadzwoniłem - nie wysłał bo bla bla. We wtorek mówi, że na pewno wyśle. Dzwoni w środę, żeby powiedzieć, że adres z paczki jest niewyraźnie odbity - chciał odesłać mój zrobiony sterownik do tego, od którego kupiłem!!! Mówię, że ma tą paczkę wysłać do mnie na mój adres z allegro - dla pewności podyktowałem. Dzisiaj przychodzi paczka - za pobraniem 150 zł, myślę sobie - jak to przecież już mu zapłaciłem i nie 150 zł a 120 zł! Paczki nie odebrałem, bo nie miałem pieniędzy i chciałem wyjaśnić zaistniałą sytuacje. Okazało się, ze są aż 3 możliwości!

1. Mój sterownik dostał ktoś inny za darmo, a ja dostałem pompę wspomagania od Punto

2. Mój sterownik jest gdzieś u niego w zakładzie, a ja dostałem pompę wspomagania od Punto

3. Dostałem swój sterownik, tyle, że za pobraniem

I jak tu się nie wściec? Mój samochód od 1,5 miesiąca stoi na parkingu u mechanika, któremu dostarczam części, a nie chciałem, żeby on to załatwił bo załatwił w serwisie sterowników naprawę mojego za 500 zl, chciałem taniej... ale byłoby z pewnością szybciej i pewniej za te 500 zł. A wiecie co jest najgorsze? Że mechanik idzie od jutra na urlop - kolejne 2 tygodnie bez auta, które jest mi ostatnio bardzo potrzebne.

Facet od immobilizera powiedział, że zwróci mi wszystkie koszty na konto - ale tego, że będę latać i wszystko załatwiać? Czego mogę jeszcze od niego żądać i co z tym zrobić? Bo już mi puściły wszystkie hamulce i mam ochotę zabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tym zrobić? Bo już mi puściły wszystkie hamulce i mam ochotę zabić.

 

wyluzować :) - może wypij coś dobrego, albo zapal albo idź po pomoc do płci pięknej i przestań się zadręczać sterownikiem :)

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie podczas podczas powrotu z Warszawy do Płocka wkurzył kot, czarny na dodatek. Próbował w ostatniej chwili przebiec przez drogę, niestety napotkał na mój zderzak przy prędkości ok 60km/h i dokonał żywota. Pomyślałem, że pewnie mi zderzak połamał, o halogenach nie mówiąc ale na szczęście żadnego śladu nie ma. Kot przy pomocy buta został odesłany do rowu. Zadowolony wsiadłem i pojechałem dalej.

 

Kilka kilometrów później zacząłem wyprzedzać litewskiego tira, wolna droga, piękna pogoda, miałem całkowicie pusty, długi odcinek lewego pasa no to bach na lewo a ten wyprzedzany baran chwilę później bez migacza zaczął wyprzedać poprzedzającą go ciężarówkę. Żeby nie resztki refleksu pewnie teraz bym pisał posty ze szpitala (albo lodówki :evil: ) bo zderzak naczepy był na wysokości moich przednich kół, jakby mnie trącił to nawet by nie poczuł że mnie zepchnął do rowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do mechanika... Mówi, że na tym sterowniku kupionym przeze mnie objawy są takie same... I teraz nie wiem: czy sterownik kupiony przeze mnie jest zły, czy facet zdjął źle immobiliser, czy to inna awaria (Komputer ASO pokazał błąd: blokada sterownika).

Po prostu już mi brak slow - 1,5 miesiąca bez auta i końca nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny paliwa w których połowa to podatek....po co mamy płacić az tyle podatku skoro urzędasy na tym zarabiają :evil: trzeba ich wyrzucić wszystkich na bruk.

Ktoś ostatnio zadrapał mi zderzak tylny :evil:

Koszt lakierowania wynosi minimum 250 zł + 200zł na lakier...za co się tyle płaci? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek708, mi pogoda odpowiada, nie ma kurzu w powietrzu i innego syfu na który mam uczulenie. Nie muszę tez brać piguł które zamulają człowieka i zaspany chodzi :evil:

Minusem takiej pogody jest fakt że fura ciągle brudna :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt lakierowania wynosi minimum 250 zł + 200zł na lakier...za co się tyle płaci?

ładna cena :) jakbyś sam malował to baza ok 50zł do tego bezbarwny ok 30zł podkład okolo 25 zł, szpachla 8 zł + papier i rozpuszczalniki 30 zł to masz około 150 zł tyle że oprócz bezbarwnego i bazy reszta zostaje Ci do malowania kolejnego elementu :) a robota to tak jak mati18, spróbuj sam i zobacz na ile wycenisz swoją pracę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to już mnie coś innego niż pogoda wk.... :evil:

Właśnie mnie moja matrymonia poinformowała,że dostałem z firmy windyfikacyjnej z Bydgoszczy pisemko o zapłacenie 240 coś tam groszy za niezaplacenie na bramce Włoskiej autostrady kolo Bolonii z 2007 roku.

Pismo skierowalo do Polski Autostrade Per Italia.

Jak to możliwe?Przecież gdybym na bramce nie zapłacił to bym nie wjechał/wyjechał.

Tak,że udającym się do słonecznej Italii radzę uważać.....nie jesteśmy u nich bezkarni,znależli mnie po blachach.Oczywiście piszę odwołanie...nie miałem możliwości zrobienia takiego numeru.Chyba,że to radar a Ci z Bydgoszczy coś żle przetłumaczyli :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!