Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane - instrukcje obsługi


P_r_z_e_m_o

Rekomendowane odpowiedzi

i tak najlepszy jest DOWOLNY dedykowany klient ftp lub (wg mnie bezkonkurencyjny) TotalCommander, o ktorym wspomnial wyzej Krzychu. a do Firefox'a proponyje zainstalowac dodatek fireFTP (mirror autora; jest tez wersja PL TUTAJ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki bez nerwów! czytałem dokładnie ten post wchodziłem na te strony ale nie mogłem nic odczytać po małych poprawkach w komputerze teraz wszystko śmiga! dzięki potworne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z początku powiem że jestem nowym użytkownikiem forum i gdyby coś było nie tak to poprawcie mnie :-P

1 Potrzebuje instrukcji do renault megane kombi 2001r. diesel ( na PIKUR'a nie mogę wejść z przeglądarki ani z dowolnego klienta ftp nie wiem co jest nie tak, więc gdyby mi ktoś to mógł wytłumaczyć byłoby super)

2 Autko kupiłem w komisie było sprowadzone z Francji - potrzebuje kodu do standardowego radia renault (niestety pan z komisu nie posiadał kodu do tego radyjka :evil: )

jak na priv to :) [email protected] :)

 

[ Dodano: 2007-03-25, 19:50 ]

Sorki bez nerwów! czytałem dokładnie ten post wchodziłem na te strony ale nie mogłem nic odczytać po małych poprawkach w komputerze teraz wszystko śmiga! dzięki potworne!!!

 

AROARO mógłbyś powiedzieć co zmieniłeś w swoim kompie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!