Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

dokładka przedniego zderzaka


nicpon

Rekomendowane odpowiedzi

imple, dokładka od espaca wygląda tak samo jak od laguny, tylko jest trochę niższa. Różnicę widać na żywo, zdjęcia tego nie oddają <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meganecoupe02, rozumiem, to już też doczytałem. Chodzi mi tylko o to, żeby zobaczyć ogólnie jak to wygląda, bo nie widziałem tego nawet na zdjęciach. Jeśli ktoś ma i mógłby pokazać to byłbym wdzięczny, bo sam nie wiem czego mam szukać a chce jak najbliżej ziemi (dodam, że na przodzie mam ok. -40, nie wiem dokładnie ile bo na takim zawiasie już kupiłem, wnioskuje to tak na oko). I zdjęcia z dokładką z cordoby jakby ktoś mógł odświeżyć to też poprosze <piwko>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem na początku zrobić w kolor nadwozia , tylko czy jak zimą w jakąś zaspę nie wpadnę to czy lakier nie zejdzie ? Narazie szukam zderzaka od coupe ,ewentualnie od htb do swojej furmanki ,mój obecny usmiercił już 2 koty :-/ trochę pękł w rogu i wymaga załatania i malowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy jak zimą w jakąś zaspę nie wpadnę to czy lakier nie zejdzie ?

Też się nad tym zastanawiałem, dlatego została czarna. Jak będzie okazja to chyba jednak wpuszczę w kolor, jak popęka - trudno się mówi. Oryginalna dokładka jest bardzo miękka i ugina się przy naciśnięciu palcem, albo przy uderzeniu kota/zająca/krowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz megankę z dokładką cordoby....Niżej już się nie da <ok>
uwierzcie da się niżej zresztą na następny sezon wam pokaże :mrgreen:

co do malowania dokładki to jak ktoś jeździ na seryjnym zawiasie to polecam bo ładniej wygląda i rzeczywiście przedłuża zderzak , jeżeli ktoś ma auto na glebie to zdecydowanie odradzam bo wywalona kasa w błoto , u mnie malowanie poszło by się .... po pierwszym wjeździe na podwórko

andrzej27r, musiałeś obcinać dokładkę z espace czy pasowała na długość?? bo od lagi trzeba było podciąć :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!