Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakiej marki samochodu nie lubia uzytkownicy meganek


jesper22

Rekomendowane odpowiedzi

A ja najbardziej nienawidze na drodze maluchów :evil: :

1. Uważam że to jeżdżące trumny,

2. Maluchy zawsze są najszersze na drodze.

 

To chyba jakieś niedowartościowanie, że kierowcy maluchów zawsze jeżdżą środkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można konkretnie określić jakiej marki się nie lubi... jedynie można napisać jaka marka najbardziej nie podoba nam się stylistycznie.

 

Osobiście mnie jest to praktycznie obojętne, czyli lubię ładne i dobre marki :-) ale... jak by miał ktoś mi podarować auto to bym nie wybierał.

 

Co do maluchów czy polonezów - nic nie mam, jak są w dobrym stanie to jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale... jak by miał ktoś mi podarować auto to bym nie wybierał.

pijesz do mnie hihi ale co ty wstydziłbym się postawić golfa przy mojej renatce 19 (bo to było 2 lata temu) wiesz WV II miał z elektryki akumulator

i tylko 60 KM a przy tym palił o 2 litry więcej miał mniejszy bagażnik do tego brzydki i mało komfortowy

dopisuję że jak widzę malucha przed sobą to go wyprzedzam albo zatrzymuję się na odpoczynek jak za sobą to dodaję gazu i mrugam awaryjnymi (może się chce ścigać) :D :-) :D :P :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dokładnie :-)

 

Wiadomo: Mercedes to Mercedes tego można powiedzieć że nikt nie zaprzeczy... już od dawnych lat robili piękne auta (bo jak np. BMW patrzyć kilka lat wstecz to te auta były nie za bardzo, dlatego BMW nie jest idealne chodź robią aktualnie ciekawe auta).

 

Renault ja bardzo cenie, robią dobre auta i ładne stylistycznie i to już od dawna, a do tego poziom bezpieczeństwa jest jak dla mnie perfekcyjny.

 

Dlatego jeżeli nie można mieć Mercedesa trzeba mieć Renault - prawie to samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo. Jak wyżej. Nie znoszę VAG i bejek. Meśki też nie lepsze.

Oczywiście jest to uogólnianie. Bo mam 2 znajomych co mają "bejki" ale są normalni. I jeden na codzień jeździ rowerem holenderskim a drugi oplem (bo mniej pali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ogolnie nie lubie VW i BMW - zle sie kojarzą :-) nie przepadam tez za Fiatami - moim zdaniem straszne topory i takie kiczowate plastikowe dziwne jakies... moze to dlatego ze mialem okazje jezdzic tylko Pandą, Sieną i starym Punto - ale to mi wystarczy :D.

Bardzo cenie wszystkie francuzy - nawet najubozsze wersje sa bardzo ladne, eleganckie - w przeciwienstwie do fiatow i np. starej astry BLEEE

No i lubie jezdzic Mercem ojca (Vaneo) - wielkie to a prowadzi sie jak chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!