Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakiej marki samochodu nie lubia uzytkownicy meganek


jesper22

Rekomendowane odpowiedzi

... Najczęstsze auto na niedziele - cale rodziny jadące środkiem dróg lokalnych (bez możliwości wyprzedzenia)

Poza tym kierowcy Skody sa najbardziej "ambicjonalni" - śpiący kierowca skody na światłach ...

zapomniałeś dodac, że obowiązkowo kierowcy skody maja na głowie kapelusz tzw. dziadek w kapeluszu :-)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calibra :D heh

Przez bardzo długi czas moje marzenie i moim zdaniem auto które troche nie zasługuje na to wszystko ponieważ:

1.Pojawiło sie w epoce golfa 2, W124, audi b2, u nas polonezów itp.

2. Wyglądało lepiej niż Corrado rozpędzało sie podobnie jak CRX {ale do Cal sie mieściłem- 192cm:)}

3. Było za szybkie, za ładne, za efektowne - na znaczek opla - przez co co razem z Ad 1. stało się dostępne w Polsce za grosze - co szybko wykorzystali mieszkańcy "małych miejscowości" którzy na nieszczęście mieli do sentyment do marki, bo przecież wtedy mieli Kadetty :-)

 

Jest jak jest ale jakby nie było przez chyba 10 lat do Calibry należał rekord prędkości zmierzonej przez policję w wlkp (240:))

 

No ale tyle sentymentów z dzieciństwa

teraz bym nie kupił bo wiocha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze pozdrowienia dla prowadzaczych w czapkach, kapeluszach, kapturach itp.

 

NIE WSIADAJCIE WIECEJ DO SAMOCHODOW :!::!::!:

 

:-) :D :D

jak mialem kursy na prawo jazdy (kolo lutego) jechalem sobie po Woli (nie powoli :P ) i wyjezdza stary merc beczka, w srodku widac obrys sylwetki w kapeluszu. Moj instruktor:

"o, michaś, uważaj, nie dojezdzaj do niego za blisko. to czlowiek w kapeluszu - strzez sie takich na drodze. nigdy nic po nich nie wiadomo"

za moment wyjezdajac na pusta droge nie wiedziec czemu stanal dęba :-P i ruszyl dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki tekst na tdi.pl

 

Będzie ostro, więc dzieciaki – nie czytać. Szwaby też nie, bo was ego zaboli (zresztą i tak nie znacie języków obcych a polskiego to już najpewniej).

Durnie trochę, że tak ostro piszę, pewnie i tak tego nie opublikujecie. [nie zgadłeś - tdi.pl]

Długo już siedzę w Niemczech (ponad 20 lat) i sporo też na tym forum jako obserwator [to może byś się podpisał ? tdi.pl]. Ale ostatnio zaczęło mnie już boleć to wściekłe publikowanie niusów o niemieckich autach – jakie one boskie, Mercedes to taki piękny, a Volkswagen to taka fajna fura. Ja to widzę z innej perspektywy bo robię w na TUVie u helmuta [ badanie diagnostyczne samochodów w Niemczech – przypis tdi.pl] i widzę co i jak. Niemieckie auta to gówno jakich mało. W szczególności pod względem miernoty i awaryjności bryluje Volksi, w drugiej kolejności BMW. Dziwnym trafem niemieckiej produkcji auta (no może bez Opla ale nie żeby jakoś boski był) wypadają marnie. Ponoć nie psują się Porsche. Ale ile tego się widzi? To że Niemcy to robią wcale nie znaczy że Niemców na nie stać. To auta dla arabskich szejków i u nas jest ich na lekarstwo – a jak nawet ktoś ma to z twarzy jakiś niezbyt germański. Niemcom się robić nie chce i dlatego mają co mają.

 

A dla fanów francuzów właśnie dowiedziałem się że wszedł film.

 

t4xi_plakat_d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kultowy film fakt Peugeot jest w roli głównej ale tylko dlatego że do renault nie chcieli wstawiać silnika od Mirage (samolot) bo by go wtedy kamera nie chwyciła taki byłby szybki hihihiihihhiii i nici by były z filmu hihihihiihih.

dlatego wzięli przyciężałego Peugota co by mniejsze prędkości uzyskiwał hihihihihihihihi

film polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie Fordow, moze z wyjatkiem Mondeo. mialem Fieste Couriera wersje brazylijska i bylo to najgorsze auto jakie posiadalem. Awaryjnosc raz na 2 tygodnie :cry: NIe podobaja mi sie nowe Nissany no i oczywiscie wszystkie tuningowane Toyoty np: Glanza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basenji mialem przyjemnosc podrozowac honda accord (2006) i musze powiedziec ze jest to typowo japonskie auto - elektroniki wiecej niz w pracowniach na Polibudzie (wszedzie guziczki, lampki, pokretla etc - wszedzie! podsufitka, boki, srodek) - przez to jest dosc malo miejsca - srodkowa konsoleta zajmuje troche powierzchni i jest dosc ciasno, w ogole jest dosc maly i ciasny jak na auto tej klasy no a tak poza tym to raczej milo wspominam - co kto lubi - albo wozic sie jak panisko w wygodzie, albo siedziec oblozonym bajerkami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszu:

Parę lat temu, w AUTO ŚWIECIE ukazał się list właściciela akorda mniej więcej takiej treści, że właściciele 'samochodów' jak tico śmią wyprzedzać lepsze wozy [jak akord] będąc jeszcze w pełni załadowanymi i to na drogach szybkiego ruchu.

I że powinno się zabronić takich praktyk, itd, itp.

Jak właściciel tico napisałem list do redakcji, ale ta nie uznała za stosowne zamieścić mojej repliki.

Dlatego też na trasie zawsze wyprzedzałem akordy swoim tico.

I dlatego nie lubię takowych samochodów.

Aha, i jeszcze klocki typu rav - prowadzone przez pańcie.

zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!