Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zalane bezpieczniki?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kolejne godziny poszukiwania i wyglada na to,że zalało układ bezpeiczników.Sygnalizował to mechanik w serwisie Renault, ale może się podjąć za pare dni to szukam sam.Auto nie miało osłony całego układu z bezpiecznikami.Po wyjęciu okazało się ze płytka jest zaśniedziała i musiałem ją porządnie czyścić.Dalej nie udało się odpalić auta.

Pokazuje problem z elektryką.

Przy naciskaniu start słychać cyknięcie w tym układzie z bezpiecznikami i rozłącza.

Poza tym świeci się lampka blokady zapłonu.Na moment włączył sie auto test i wszystkei zegary zaczeły same się ruszać.

Może ktoś ma pomysł na to?

 

[ Dodano: 2009-08-16, 21:47 ]

Witam ponownie.Może ktoś mi podpowie gdzie znajduje się następująca część:

BSI, UPC i UCH.

Mam wymontowany cała tą część w której znajdują się bezpieczniki, oraz komputer za akumulatorem.Niestety nie wiem gdzie jest najprawdopodobniej BSI.Płyta z bezpiecznikami była zalana i chyba muszę kupić używaną ale jest jeszcze jedna i nie mogę jej znaleść- na zdjęciu jest to ta duża po prawej stronie.

upc.jpg

 

[ Dodano: 2009-08-16, 22:06 ]

oczywiście po lewej, ta duża część..

 

[ Dodano: 2009-08-17, 10:57 ]

Kupiłem rano całą ta skrzynke z bezpiecznikami UPC , i na klemach odpalilem.

Czyli problem leżal w zalanych bezpiecznikach które stały tak koło miesiąca i rozładowanym akumulatorze.Stare UPC powodowało jakieś zwarcie i tykało przy próbie startu.Zatem zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!