Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Silniczek regulacji świateł


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

wymienić można samemu a silniczki na allegro można znaleźć od 40zł do 200zł, odczepiasz kostkę od silniczka wykręcasz go w lewo i wyjmujesz wkładasz nowy i podpinasz, tylko do tej roboty to najlepiej całą lampę ściągnąć bo nie ma dojścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

przepraszam ze odkopie temat, ale nie chce nowego zakładać. Czy ten silniczek ma jakiś konkretny model, jak mogę go zidentyfikować żeby kupić właściwy, bo mam ten sam problem. I czy to może być kwestia czegoś innego oprócz silniczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W jaki sposób najlepiej dostać się do tego silniczka ponieważ mam też problem prawa lampa normalnie reaguje na regulacje natomiast w lewej nawet dźwięku silniczka nie słychać.

Przyczyną pewnie jest że padł silniczek ale jak się do niego dostać może ktoś dokładnie to opisać i czy konieczne jest ściąganie lampy jeśli tak to w jaki sposób to zrobić by niczego nie uszkodzić?

Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To prawdopodobnie wina pokrętła do regulacji.

U mnie było tak że lampy albo nie opuszczały się na 1 a jak włączyłem na 2 to ""chodziły" góra-dół.

Rozebrałem przełącznik, dogiąłem blaszki i na jakiś czas pomogło.

Teraz prawa lampa przestałą mi działać ale naprawa regulatora nie pomogła także prawdopodobnie pokrętło do regulacji jest do wymiany i ewentualnie jeszcze silniczek prawej lampy ale to się okaże po wymianie pokrętła.

 

 

pytanko u mnie dziala regulacja ale jedna lampa lewa dziala dopiero od 3 pozycji jaka moze byc przyczyna wie ktos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, kupiłem używany silniczek do prawej lampy, wymieniłem i prawa lampa świeci bardzo nisko, lewa tak jak było. Czy to kwestia wyregulowania prawej wiązki światła, przez otwór w silniczku ?

 

Dodano: 01 maj 2013 - 15:54

Chciałem wyregulować wiązkę światła dzisiaj, to podczas kręcenia kluczem nic się nie zmienia. Silniczek dziala bo sprawdzałem. Co jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 8 miesięcy temu...

W Megane 2 go nie widać. Żeby się do niego dostać należy trochę góry porozkręcać.  Można również po zdjęciu przedniego nadkola, ale tylko wyjąć, bo mierzyć się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!